Ulubione rozgrywki

Rozgrywki dodane do listy ulubionych

Dyscypliny i rozgrywki

Wszystkie dostępne sporty i rozgrywki

Bukmacherzy w Polsce. Kto ma najlepszy bonus?

Strona główna Artykuły Bukmacherzy w Polsce. Kto ma najlepszy bonus?

Bukmacherzy w Polsce. Kto ma najlepszy bonus?

Bukmacherzy w Polsce. Kto ma najlepszy bonus?


Kto nie lubi obstawiać meczów? Pytanie czysto retoryczne, ponieważ można być pewnym tego, że nie zabraknie chętnych osób do tego, aby zawsze jakiś zakład wybrać dla siebie. Nie ma co ukrywać, ale takie obstawianie daje ogrom emocji.Tym bardziej że do dyspozycji są legalni bukmacherzy, którzy jeszcze na start dają bonus. Kto ma najlepszy bonus w Polsce? Warto bliżej przyjrzeć się temu tematowi.

Darmowe bonusy - sytuacja z lutego 2023 roku

Nie brakuje kilku ciekawych propozycji. Osoby, które już robią takie zakłady pewnie mają już swoje typy, wskazując na co lepsze propozycje. Nie brakuje też oficjalnych statystyk, które pokazują, że do wyboru są:

  1. Fortuna - bonus bez depozytu wynosi 20 PLN, zakład bez ryzyka to 600 PLN, freebet z kodem 15 PLN,
  2. forBet - zakład bez ryzyka 1200 PLN, bonus od 2 depozytu 2000 PLN, freebet od wpłaty 150 PLN,
  3. Superbet - bonus od wpłaty 200 PLN, freebet od depozytu 35 PLN, freebet na aplikacje 20 PLN, zakład bez ryzyka 3500 PLN,
  4. STS - bonus od depozytu 1500 PLN, zakład bez ryzyka 100 PLN, bonusy za aktywność 60 PLN.

To tylko kilka propozycji, jakie aktualnie można znaleźć. Jeżeli ktoś nie do końca rozpoznany jest w temacie, może zapytać bardziej doświadczonych osób, które na pewno pokażą im co może stać się dla nich naprawdę interesujące.

Jak wybrać najlepsze bonusy u bukmacherów?

Warto również dodać, że tak naprawdę każda osoba powinna wybrać takie bonusy, jakie będą dopasowane do indywidualnych potrzeb. Decydując się na wykupienie oferty, pod uwagę należy wziąć kilka czynników. Ważne jest na pewno to, aby:

  1. wybrać taki bonus, który przypadnie do gustu - muszą to być takie bonusy, jakie będą w stanie przypaść do gustu. Nie brakuje osób, które wskazują, że najlepsze są te propozycje typu 100% od depozytu.
  2. ilość pieniędzy, którą ktoś planuje zainwestować - chyba jeden z najważniejszych czynników, który będzie mieć finalny wpływ na wybrany bonus. Tak, aby zyskać pewność, że dana suma nie będzie także w stanie zrujnować domowego budżetu. Ważne jest to, aby do zakładów zawsze podchodzić z głową.
  3. warunki obrotu - jakie one są dokładnie? Tak, aby mieć pewność co do tego, że nie trzeba będzie na to poświęcać dużo czasu, a na dodatek ryzyko będzie minimalne.
  4. wymagane kursy obrotu - do wyboru są te, które podawane są łącznie dla całego kuponu lub dla pojedynczych zdarzeń, z których ten kupon się składa. 

Co o bonusach u bukmacherów trzeba jeszcze wiedzieć?

Warto wziąć pod uwagę opinie, jakie aktualnie można znaleźć. Tak, aby mieć pewność, że nie tylko korzysta się z bezpiecznej propozycji. Liczy się również jej całkowita legalność! Tak, Polska ma oficjalne grono legalnie działających bukmacherów. Jednak nie brakuje też takich propozycji, które mogą stać się zagrożeniem. Rekomendacje innych osób są w stanie wiele powiedzieć na ten temat. Jak było mówione, warto rozmawiać z innymi na ten temat. Można być jednak pewnym tego, że wiele ciekawych informacji na ten temat ma internet - to na wypadek gdyby ktoś w swoim kręgu nie miał znajomych, którzy obstawiają zakłady.

Autor: Tomi


Dodany: 2023-03-06 01:00:26


Kategoria: Zakłady bukmacherskie


Tagi: Zakłady bukmacherskie, Fortuna, forBet, STS