Ulubione rozgrywki

Rozgrywki dodane do llisty ulubionych

Gdzie obstawiać mecze online?

Strona główna Artykuły Gdzie obstawiać mecze online?

Gdzie obstawiać mecze online?

Gdzie obstawiać mecze online?


Zakłady bukmacherskie w ostatnich latach przeszły przez co najmniej dużą metamorfozę. Z perspektywy starszych graczy ten rozwój nie jest za bardzo na rękę, ponieważ mocniejszą pozycję zyskały nowoczesne formy. Na wielu stronach internetowych pojawiają się pytania na temat tego, gdzie obstawiać mecze online. Nie może to zbytnio zaskakiwać, gdyż liczba platform internetowych aż zachęca do takiego sposobu typowania. Wygoda, szersza oferta, powoli wypycha punkty stacjonarne, aczkolwiek zdaje się, iż one nadal pozostaną na rynku. Czym przekonują nas strony online?

Jaka jest różnica między punktami stacjonarnymi a stronami online?

Przedstawienie tego, gdzie obstawiać mecze online, warto rozpocząć od zestawienia tego sposobu z tradycją. Punkty stacjonarne, które znajdziemy w każdym większym mieście stały się tylko alternatywą dla platform internetowych. Taki stan rzeczy spowodowały przede wszystkim ogromne możliwości nowoczesnego typowania, ponieważ stawiają one na wygodę dla klientów. Do tego dochodzą również ciekawe udogodnienia, zwłaszcza w postaci bonusów czy promocji. To właśnie ten drugi czynnik w znaczący sposób wpłynął na decyzje klientów, którzy preferują bardzo rozszerzone platformy internetowe. Najlepsze oferty, jeśli chodzi o obstawianie online posiadają firmy STS, Fortuna, LV Bet czy Betfan. Korzyści płynące z korzystania z tych witryn są ogromne, zwłaszcza w temacie promocji czy bonusów. Wielu graczy w tej kwestii się nie ogranicza, ponieważ ze statystyk wynika, iż tworzą co najmniej dwa konta na dwóch różnych platformach.

Gdzie obstawiać mecze online? Rodzaje i szczegóły stron

Nazwy, które do tej pory znaliśmy przede wszystkim z dobrze zareklamowanych budynków, w świetnym stylu przeszły na bardziej nowoczesne formy "nadawania". W tym miejscu trzeba wspomnieć zwłaszcza o czterech platformach, które swoje działania marketingowe czy promocyjne coraz częściej przedstawiają w internecie. Większość witryn nie przejmuje się większymi kosztami, ponieważ wszystko rekompensuje rosnąca liczba rejestrujących się graczy. STS, Fortuna, LV Bet, a w ostatnim czasie również Betfan robią niezwykle dużo, by przyciągnąć do siebie nowych klientów. Największą zachętą wciąż pozostają bonusy i inne promocje, których nie znajdziemy w punktach stacjonarnych. Która z wymienionych stron jest najlepsza?

 TOP 2 BONUSY BUKMACHERSKIE   BONUS 1229 PLN  29 zł za darmo i bonus 1200 zł - więcej na www.STS.pl
BONUS 1145 PLN  Frerbet 20 zł, cashback 125 zł i bonus 1000 zł - więcej na eFortuna.pl
Gdzie obstawiać mecze online?
Gdzie obstawiać mecze online?
Andrey_Popov / shutterstock.com

STS i jego sposób na bukmacherkę

Niekwestionowany lider w branży, doskonale zna odpowiedź na to, gdzie obstawiać mecze online. Sponsor przede wszystkim drużyn piłkarskich stawia na wygodę w samym procesie obstawiania czy zawierania zakładów. To na specjalnie przygotowanej aplikacji STS, w bardzo prosty sposób możemy obstawić najważniejsze wydarzenia. Firma STS proponując do tego konkurencyjne kursy i ciekawe bonusy, niezmiennie zajmuje pierwsze miejsce jeśli chodzi o liczbę graczy.

Fortuna = bonusy

W przypadku Fortuny nie możemy pominąć kwestii promocji i bonusów. Ich liczba, a także sama specyfika jest najlepsza na całym rynku bukmacherskim. Do tego dochodzi sponsorowanie rozgrywek 1.ligi w Polsce czy Legii Warszawa, co sprawia, iż klientów jest tutaj naprawdę sporo. W temacie kursów nie należy mydlić oczu, ponieważ są one standardowe, podobne jak u konkurencji.

LV Bet i jego różnorodność

W temacie dotyczącym tego, gdzie obstawiać mecze online, powinniśmy zwrócić się do LV Bet. Ta strona stawia jednak nie tylko na sporty drużynowe, ponieważ w ofercie bukmachera znajdziemy także kursy na nietypowe rozgrywki i eventy. Największą popularnością cieszą się przede wszystkim typy, kursy i zakłady bukmacherskie na gale MMA organizowane przez federację FAME. Do tego dochodzą specjalne promocje dla kibiców kilku klubów piłkarskich.

Betfan dobijający do czołówki

Ten bukmacher nie przez przypadek znalazł się w tym zestawieniu. Od początku swojej działalności odznacza się bowiem świetnymi promocjami, bardzo nowoczesną formą oraz łatwością w obsłudze. Kursy czy bonusy są raczej standardowe, aczkolwiek w ostatnim czasie Betfan wyróżniają niestandardowe zdarzenia. Mowa chociażby o elektronicznych sportach.

Autor: Adam Nowak


Dodany: 2020-03-15 23:00:00


Kategoria: Zakłady bukmacherskie


Tagi: gdzie obstawiać mecze, mecze online, zakłady bukmacherskie, zakłady bukmacherskie online, bukmacherzy, legalni bukmacherzy,

Kalkulator twoich typów

Wybierz mecze i wygraj więcej

StawkaKursPodatek
1.0012%Stawka po podatkuWygrana88.0088.00