Ulubione rozgrywki

Rozgrywki dodane do listy ulubionych

Dyscypliny i rozgrywki

Wszystkie dostępne sporty i rozgrywki

Zakłady bukmacherskie z bonusem na start

Strona główna Artykuły Zakłady bukmacherskie z bonusem na start

Zakłady bukmacherskie z bonusem na start

Zakłady bukmacherskie z bonusem na start


Zakłady bukmacherskie stały się niezwykle popularną rozrywką wśród miłośników sportu. Obstawianie, przywidywanie i typowanie wyników poszczególnych wydarzeń sportowych, kulturalnych czy społecznych przynosi wiele zadowolenia, satysfakcji oraz potrzebnej do życia adrenaliny. Jest to również sposób na zarobek i uzupełnienie budżetu domowego. Zatem jak grać by działania te były opłacalne i korzystne dla użytkownika? Jak wybrać najlepszego legalnego operatora? Czym jest bonus na start i jak go wykorzystać?

Najlepsi polscy bukmacherzy

Rozpoczęcie przygody z bukmacherką ściśle związane jest wyborem ulubionego operatora. Dzisiejsze technologie dają możliwość tworzenia i zawierania kuponów w sieci, przy pomocy specjalnie stworzonych stron internetowych, jak również dostosowanych do potrzeb klientów aplikacji mobilnych. Podstawowym warunkiem, stawianym przez tego rodzaju serwisy, jest utworzenie konta osobistego z potwierdzeniem danych osobowych. 

Aby wybrać najlepszą i najbardziej dostosowaną do własnych potrzeb ofertę warto skupić się na poszczególnych składowych firm, a także ogólnych warunkach gry. Jedną z najbardziej przyciągających opcji jest pakiet powitalny. Zakłady bukmacherskie z bonusem na start dają wiele ciekawych możliwości, pomagają zapoznać się z serwisem, stworzyć własną strategię gry, jak również zgromadzić więcej środków na koncie. 

Wśród najbardziej popularnych i cenionych bukmacherów, którzy oferują ciekawe i atrakcyjne rabaty należy wyróżnić:

  • Fortuna,
  • STS, 
  • LVBET, 
  • Betclic, 
  • Totolotek
Czym jest bonus na start i jak go pozyskać?

Każdy z wyżej wymienionych operatorów z wielką dokładnością przygotowuje pakiet powitalny, dzięki któremu nowi gracze zyskują wiele przywilejów. To najczęściej od rodzaju bonusu oraz jego sposobu wykorzystania uzależniona jest decyzja o założeniu konta gracza. W jaki sposób pozyskać tego rodzaju rabaty? 

Bonus powitalny zazwyczaj przyznawany jest zaraz po rejestracji konta. Jednakże wielu operatorów już na etapie wstępnego formularza wymaga podania odpowiedniego, aktualnego kodu bonusowego. To dzięki niemu w późniejszym czasie możliwa będzie aktywacja omawianych promocji. Proces odebrania, jak i działań związanych z promocjami omówiony jest w regulaminie każdej firmy z osobna. By móc wypłacić zgromadzone w ramach pakiety pieniądze należy odpowiednio nimi zarządzać . W większości przypadków głównym warunkiem jest kilkukrotny obrót wartością bonu z minimalnym ustalonym kursem.

Jakie pakiety przygotowali czołowi bukmacherzy?

Oferta legalnych operatorów - bonusy powitalne

Ponieważ pakiet startowy to bardzo ważny element każdej oferty, bukmacherzy starają się stale go modyfikować dopasowując warunki oraz jakość pakietu na oczekiwań i potrzeb graczy. Promocje te stanowią niejako wizytówkę przedsiębiorstwa i to właśnie od rabatów uzależniony jest sukces i powodzenie serwisu. Do najbardziej korzystnych i opłacalnych bonusów na start można zaliczyć:

  • fortuna bonus na start, w którego skład wchodzą: 100% bonus od pierwszej wpłaty do 2000 PLN, 20 PLN bez depozytu na start, do 215 PLN na zakład bez ryzyka, możliwość uczestnictwa w programie lojalnościowym, cashback i wiele innych.
  • bonus na start w STS - 100% do 1000 PLN od pierwszej wpłaty, 25 PLN bez depozytu, 35 PLN na zakład bez ryzyka, bonusy na e-sporty, sporty wirtualne oraz BetGames, cashout, itp. 

Autor: Adam Nowak


Dodany: 2022-09-16 15:12:38


Kategoria: Zakłady bukmacherskie


Tagi: bonus na start