Ulubione rozgrywki

Rozgrywki dodane do listy ulubionych

Dyscypliny i rozgrywki

Wszystkie dostępne sporty i rozgrywki

Strona główna Kody Promocyjne i Bonusy bukmacherskie bez depozytuSTS kod promocyjny i powitalny bonus na start

Skupiając się na przedstawieniu specyfiki zakładów bukmacherskich, warto rozdzielić każdego kolejnego bukmachera. Wszystkie strony są bowiem kompletnie inne, przede wszystkim jeśli chodzi formę dostarczania swojej oferty bukmacherskiej. Takie platformy jak Betclic stawiają przede wszystkim na kod promocyjny czy bonusy, czyli usługi standardowo rozpowszechnione. W skład wszystkich tych udogodnień wchodzi bonus bez depozytu, bonus od depozytu, bonus powitalny czy bonus na start. Bardzo dobrą pozycję w przypadku tego bukmachera zajmuje zakład bez ryzyka, w którym nie tracimy naszych pieniędzy. Co wybrać przy zakładaniu konta? Czy możemy liczyć na darmowy zakład?

 550 PLN OD BUKMACHERA BETCLIC  Zakład bez ryzyka (cashback) 550 zł - więcej na www.betclic.pl

Betclic powitalny bonus na start
Betclic aplikacja mobilna / Źródło: Własne, Betclic.pl

Betclic i jego kod promocyjny jako bonusy

W przypadku firmy Betclic kod promocyjny występujący jako pewnego rodzaju bonusy, jest naprawdę istotny. Nie chodzi jednak o jego ogólną dostępność, ponieważ liczba takich promocji jest spora. Warto pochylić się chociażby nad samą specyfiką kodów promocyjnych, ponieważ w kwestii akurat tego bukmachera jest to niezwykle ważne. Współpracujące z Betclic strony o tematyce bukmacherskiej proponują różne kody promocyjne, które w dużej mierze umożliwiają zawarcie darmowego zakładu. Bonus od depozytu to najczęściej spotykana promocja, którą można uruchomić wpisując w odpowiednie pole posiadaną frazę. Z kodem "BONUSVIP550" mamy szansę na uzyskanie promocji dotyczącej cashbacku, aczkolwiek zależy on tylko i wyłącznie od nas samych. W naszej gestii leży jego wysokość.

Czym jest kod promocyjny w firmie Betclic?

Mówiąc o kodzie promocyjnym w firmie Betclic, nie możemy zapomnieć o jego dokładnej specyfice. Ogólnie rzecz biorąc kod promocyjny u bukmachera Betclic, uruchamia liczne bonusy zawarte w ofercie platformy. Obstawianie online wiążę się tutaj - tak jak u innych bukmacherów - z dokładnym przejściem przez proces rejestracji. To właśnie w tym miejscu możemy niejako zaopatrzyć się w kod bonusowy, który potem przekształca się w bonusy. Jeśli chodzi o firmę Betclic, sytuacja jest niemal taka sama, ponieważ ściśle wiąże się z bonusem bez depozytu, bonusem od depozytu czy bonusem powitalnym. Poza tym, dobrze wpisany kod promocyjny, może uruchomić darmowy zakład czy zakład bez ryzyka.

Gdzie wpisać kod promocyjny?

Zwyczajowe powstanie bonusu bez depozytu, bonusu od depozytu oraz bonusu powitalnego jest możliwe tylko po postępowaniu zgodnie z instrukcjami. Na ten moment musimy być dobrze przygotowani, ponieważ kod promocyjny w firmie Betclic, który następnie zmienia się w bonusy, wpisujemy zaraz na początku zabawy. Podczas procesu rejestracyjnego znajdziemy puste pole "kod promocyjny", gdzie powinniśmy umieścić daną frazę. Trudno to jednak przeoczyć, ponieważ swoją obecność zgłasza zaraz obok danych osobowych czy numeru dowodu osobistego. Warto pamiętać, iż kod promocyjny obowiązuje zarówno na koncie stałym jak i tymczasowym.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny / Źródło: Własne, Betclic.pl

Betclic - bonusy, w których nie zawsze potrzebny jest kod promocyjny

Przechodząc do sedna sprawy, w przypadku bukmachera Betclic nie możemy zapomnieć o konkretnych promocjach. Obecnie świetną pozycję u tego bukmachera zajmują: bonus powitalny, bonus na start, bonus od depozytu, a także bonus bez depozytu. Poza tym regularni gracze mogą liczyć na cykliczne usługi bukmacherskie, które w kwestii bonusów są jeszcze bardziej atrakcyjne. Czy Betclic oferuje darmowy zakład? Jakie bonusy są najlepsze na start naszej gry bukmacherskiej?

Bonus powitalny na start

Mówiąc o bonusie powitalnym na start naszej gry, nie możemy zapomnieć o samej stawce pieniężnej. Funkcja cashbacku w firmie Betclic może sięgać nawet 550 złotych, które uzyskać powinniśmy po spełnieniu konkretnych warunków. W tym zakresie trzeba pamiętać, iż zanim Betclic umożliwi nam zdobycie bonusu, musimy zasilić konto własnymi środkami. Jeśli chodzi o stawki, to nie ma większych ograniczeń, chyba że mamy więcej niż 100000 złotych. Bukmacher zwróci nam więc pieniądze za pierwszy kupon, który okaże się przegrany. Musimy jednak pamiętać, że otrzymanie bonusu jest możliwe tylko wtedy, gdy sześciokrotnie obrócimy daną nam kwotą. Do tego kurs przegranego kuponu powinien oscylować na minimalnym poziomie 1.14.

Zakład bez ryzyka w firmie Betclic

Jeśli chodzi zaś o zakład bez ryzyka, to firma Betclic proponuje nam go na bardzo przystępnych warunkach. Ogólny zarys cashbacku opiera się na naszym pierwszym wpłaconym depozycie. Jego wysokość zależy od naszych upodobań, a bukmacher zwróci nam wszystkie pieniądze w razie porażki. Należy pamiętać, że jest to oferta dotycząca pierwszego kuponu, dalsze zakłady nie wliczają się w tę promocję. Jest to podobna oferta, do tego z kodem promocyjnym, jednak tutaj oferta jest poszerzona o dodatkowe 50 złotych.

 550 PLN OD BUKMACHERA BETCLIC  Zakład bez ryzyka (cashback) 550 zł - więcej na www.betclic.pl

Betclic zakład bez ryzyka cashback
Betclic zakład bez ryzyka cashback / Źródło: Własne, Betclic.pl

Czy jest dostępny bonus bez depozytu?

Tak jak w przypadku innych stron bukmacherskich, tak i Betclic oferuje nam darmowy zakład. Popularny freebet jest tutaj dostępny w okresach cyklicznych, chociażby przy okazji meczów Ligi Mistrzów, Igrzysk Olimpijskich czy mistrzostw świata i Europy. Stawki bonusu bez depozytu wahają się od 10 do 25 złotych. Freebet najczęściej jest tutaj dostępny po wpłaceniu niewielkiej kwoty, którą bukmacher rozszerza o konkretną stawkę.

Czy Betclic oferuje bonus od depozytu?

W przypadku tej promocji trudno znaleźć jednoznaczny dostęp. Bonus od depozytu sam w sobie nie jest w Betclic dostępny, jednak zahacza swoją definicją o bonus powitalny na start, gdzie musimy dokonać pierwszej legalnej wpłaty. Wówczas otrzymujemy zwrot gotówki w przypadku pierwszego przegranego kuponu.

 550 PLN OD BUKMACHERA BETCLIC  Zakład bez ryzyka (cashback) 550 zł - więcej na www.betclic.pl

Betclic bonusy
Betclic bonusy / Źródło: Własne, Betclic.pl