Ulubione rozgrywki

Rozgrywki dodane do listy ulubionych

Dyscypliny i rozgrywki

Wszystkie dostępne sporty i rozgrywki

Strona główna Legalni bukmacherzy - Ranking bukmacherów 2024

Legalni bukmacherzy - Ranking bukmacherów 2024

Zakłady bukmacherskie w Polsce można podzielić na kilka kategorii. Bukmacherzy w Polsce są bowiem ukształtowani na różne sposoby. Jedni w swoich działaniach stawiają na tradycyjne formy dostarczania oferty, z kolei znaczna część kładzie duży nacisk na zakłady online. Bukmacherzy internetowi w Polsce są nastawienie przede wszystkim na dostarczenie wygody i dobrej jakości swoim klientom. Polskie zakłady bukmacherskie w swoich usługach stawiają na klienta, aczkolwiek warto również pochylić się nad samą legalnością niektórych zakładów online. Listę legalnych bukmacherów w Polsce stanowi kilka najpoważniejszych firm. Które z nich wybrać na początku zabawy, nie mając doświadczenia??

Legalni bukmacherzy

Legalni bukmacherzy w Polsce oraz bukmacherzy online swoją siłę opierają przede wszystkim na bogatej ofercie. Wymienieni wyżej gracze w swoich usługach stawiają na klienta, o którego walczą niezwykle twardo. Liczba bukmacherów w Polsce zmusza do zdecydowanych decyzji. W tej kwestii zakłady bukmacherskie również nie są zbyt różnorodne. Na piedestale stoi uruchamianie promocji przez kod promocyjny, który stanowi przepustkę do ułatwienia swojej gry. Oferta zakładów w tym temacie jest dosyć zróżnicowana - każdy bukmacher oferuje swoje wymyślone nazewnictwo. Aczkolwiek specyfika legalnych bonusów się nie zmienia. Podane nam na tacy są m.in. bonus powitalny, kody promocyjne uruchamiające bonus od depozytu, bonus bez depozytu czy zakład bez ryzyka.

 • Nasza ocena:
 • Zakłady bukmacherskie3/5
 • Zakłady Live2/5
 • Bonusy bukmacherskie5/5
Zarejestruj kontoSzczegóły
 • Nasza ocena: NAJLEPSZY
 • Zakłady bukmacherskie5/5
 • Zakłady Live4/5
 • Bonusy bukmacherskie2/5
Zarejestruj kontoSzczegóły
 • Nasza ocena:
 • Zakłady bukmacherskie5/5
 • Zakłady Live5/5
 • Bonusy bukmacherskie5/5
Zarejestruj kontoSzczegóły
 • Nasza ocena:
 • Zakłady bukmacherskie2/5
 • Zakłady Live5/5
 • Bonusy bukmacherskie5/5
Zarejestruj kontoSzczegóły

Legalne bukmacherskie zakłady online

Legalne zakłady bukmacherskie jeśli chodzi o szerokość oferty, są naprawdę na dobrej pozycji. W naszym kraju, w Polsce, możemy spotkać przede wszystkim bukmacherów online, którzy swoje działania opierają na licznych bonusach czy promocjach. Klienci w tych zakładach bukmacherskich mogą liczyć przede wszystkim na jakość obsługi klienta. Poza tym legalne zakłady bukmacherskie w Polsce to takie, które mają pozwolenie na zakłady wzajemne od ministerstwa finansów. Najpopularniejsze, w pełni legalne zakłady bukmacherskie, które działają na polskim rynku, to STS, Fortuna, Betclic, LV Bet, Totolotek i PZbuk.

Legalne bukmacherskie zakłady online
Legalne bukmacherskie zakłady online / Źródło: Wpadington, shutterstock.com

Poza sprawą świetnych promocji, musimy się jednak uporać ze sprawą nielegalnych bukmacherów, którzy o licencję ministerstwa finansów nawet nie zabiegały. Zakładów sportowych w tym temacie jest stosunkowo dużo, jednakże wszyscy doskonale wiemy, jak sprawdzić legalność konkretnych bukmacherów. Wszystko rozgrywa się o specyfikę ustawy hazardowej, która w naszym kraju dotyczy niezliczonej liczby zakładów. Zakłady wzajemne gracze mogą zawierać tylko i wyłącznie za zgodą ministerstwa finansów na działanie danej strony. Do tego wszystkie strony bukmacherskie, działając zgodnie z prawem, zgadzają się na przestrzeganie prawa na działalność w Polsce.

 TOP 2 BONUSY BUKMACHERSKIE bonus 760 zł - więcej na www.STS.pl
30 zł freebety i 600 zł bez ryzyka - więcej na www.eFortuna.pl

Kim jest bukmacher online?

Prowadzenie działalności związanej z zakładami bukmacherskimi ściśle dotyczy aplikacji mobilnej, która buduje poszczególne firmy. Na naszym rynku zakładów bukmacherskich możemy zauważyć dobrze określone zezwolenie na działalność. Tak jak w punktach stacjonarnych oferowanie zakładów odbywa się tutaj po przedstawieniu konkretnych kursów. Bukmacherów internetowych jest niezwykle dużo, co w punktach naziemnych jest stanowi mocne ograniczenie. Poza wymienioną szóstką ministerstwo finansów przyznało licencję na zakłady wzajemne kilku innym bukmacherom. Wśród nich znajdziemy m.in.: totalbet zakłady bukmacherskie, firmę forbet, betfan, superbet oraz Etoto. Do tego grona trzeba również doliczyć milenium zakłady bukmacherskie. Od początku marca 2024 roku na polskim rynku ta sytuacja się zbytnio nie zmieniła, choć do tych wymienionych bukmacherów w ostatnim czasie cały czas dobija kilka innych przedsiębiorstw.

Ogólna charakterystyka legalnych zakładów bukmacherskich online, rozbija się najczęściej o bonusy na start. Tylko i wyłącznie przy okazji rejestracji możemy zaopatrzyć się w najlepsze promocje. Poza tym bukmacherzy online oferują zakłady bukmacherskie po pobraniu niezwykle wygodnych aplikacji mobilnych. Lista legalnych bukmacherów w Polsce stale się powiększa, a nadrzędnym celem każdego z właścicieli powinna być właśnie kwestia stron internetowych.

Legalni bukmacherzy w Polsce 2024 - ranking bukmacherów

Na polskim rynku, legalny bukmacher to bardzo pożądane stwierdzenie. Na ten moment wszystkie wydarzenia sportowe na terenie Polski zawrzemy na dwa sposoby. Rozporządzenie ministra finansów skupia się przede wszystkim na legalności wszystkich firm, choć dla graczy istotny jest również podział między stroną internetową a punktami stacjonarnymi. Legalni bukmacherzy w Polsce 2024 tworzą pewnego rodzaju ranking, ponieważ zgodnie ze swoimi działaniami oddziałują na opinie klientów. Oferty bukmacherskie poszczególnych bukmacherów dotyczą oczywiście zakładów, które z każdym miesiącem są całkowicie odnawiane. Zakłady na konkretne zdarzenia tworzą każdą stronę internetową, która w przeciwieństwie do punktów stacjonarnych przyjmuje także zakłady na żywo.

Legalni bukmacherzy w Polsce 2024 - ranking bukmacherów
Legalni bukmacherzy w Polsce 2024 - ranking bukmacherów / Źródło: Jirsak, shutterstock.com

Charakteryzując każdego legalnego bukmachera w Polsce nie możemy pominąć jego pozycji na tle konkurencji w kwestii bonusów i promocji. Na ten moment najbardziej istotny jest kod bonusowy, ponieważ pozwala on na zdecydowanie wygodniejszą grę od samego początku. Najlepszy polski bukmacher jest jednak stosunkowo trudny do wskazania, ponieważ wszystko zależy od zapotrzebowania konkretnych graczy. Legalni bukmacherzy 2024 odznaczają się w szczególności tym, że zakłady przyjmują w każdej formie. Bukmacherzy online nie zapominają o tradycyjnych punktach naziemnych i odwrotnie. Który z bukmacherów jest jednak najlepszy w 2024 roku?

 TOP 2 BONUSY BUKMACHERSKIE bonus 760 zł - więcej na www.STS.pl
30 zł freebety i 600 zł bez ryzyka - więcej na www.eFortuna.pl

Legalni bukmacherzy w Polsce online

Zakłady bukmacherskie online podobnie jak punkty tradycyjne tworzą swego rodzaju ranking bukmacherski. W tym momencie trudno pominąć jakąkolwiek stronę, której siedziba jest także obecna w świecie rzeczywistym. Poza liderującą szóstką niezwykle dużo od kilkunastu miesięcy ma chociażby bukmacher Etoto, który swoje działania opiera o ogromną bazę pomysłów marketingowych. Ten bukmacher na swojej liście posiada największych dziennikarzy sportowych, którzy, jak wynika ze statystyk, przyciągają coraz większą liczbę klientów. Poza tą stroną świetnie prezentuje się strona internetowa takich spółek jak STS, Fortuna, LV Bet, Betclic czy PZbuk.

Zakłady bukmacherskie przez internet charakteryzują się przede wszystkim nowoczesnością w temacie kursów i samych zakładów. Wszyscy zainteresowani klienci mogą skorzystać z bardzo ciekawych propozycji, które gwarantuje nam bukmacher. Obecnie największą popularność i niepochlebną opinią cieszą się bonusy czy inne cykliczne promocje dla klientów. Najlepszy bukmacher na polskim rynku ofertę dla początkujących opiera na wszystkim, czym jest kod promocyjny, ponieważ ostatecznie uruchamia on wszystkie dostępne bonusy. Najpopularniejszy u legalnych bukmacherów jest darmowy zakład, freebet czy zakład bez ryzyka.

Bukmacherski ranking 2024

Prowadzenie zakładów bukmacherskich stanowi nie lada wyzwanie. Każda firma bukmacherska musi liczyć się, że zawieranie zakładów jest uzależnione z największym stopniu od widzów. Poza tym, że trzeba uzyskać zezwolenie ministra finansów, niezwykle istotne jest przyciągnięcie jak największej liczby klientów. Obecnie na rynku firm online, które są obecne na polskim rynku, nieprzerwanie dominuje dwójka przedsiębiorstw. Najlepsi bukmacherzy to oczywiście STS i Fortuna, które oprócz dużej liczby zarejestrowanych graczy, posiadają najwięcej propozycji, dotyczących dyscyplin sportowych. Informacje na temat zarówno pierwszej, jak i drugiej firmy są dosyć transparentnie przedstawione. Marketing czy też promocja, każdego dnia dotyka różnych podmiotów na tym rynku.

 TOP 2 BONUSY BUKMACHERSKIE bonus 760 zł - więcej na www.STS.pl
30 zł freebety i 600 zł bez ryzyka - więcej na www.eFortuna.pl

Poza wspomnianą dwójką, świetnie prezentuje się jeszcze kilku istotnych bukmacherów. Legalni bukmacherzy online w Polsce, którzy tworzą ten ranking, to m.in.

 • STS zakłady bukmacherskie,
 • Fortuna zakłady bukmacherskie,
 • Totalbet zakłady bukmacherskie,
 • PZbuk, którego właścicielem jest firma cherry online,
 • Betclic, którym zarządza spółka bem operations limited,
 • Etoto zakłady bukmacherskie,
 • LVBET zakłady bukmacherskie,
 • Totolotek zakłady bukmacherskie,
 • Forbet zakłady bukmacherskie
 • Betfan,
 • Superbet zakłady bukmacherskie

Legalnych, polskich bukmacherów nadal jednak przybywa. Najlepszym dowodem zdecydowanego wejścia na rynek jest chociażby Betfan, ponieważ ministerstwo finansów licencje na działalność przyznało właścicielom dopiero w październiku 2019 roku.

Legalny bukmacher - czyli jaki? Polscy bukmacherzy internetowi

Ranking bukmacherów 2024 roku byłby niczym, jeśli nie wspomnielibyśmy o legalnych stronach. Obecne działania ministerstwa finansów pozostają niezmienne, ponieważ przyjmowanie zakładów wzajemnych jest możliwe dopiero po otrzymaniu licencji. W Polsce wszyscy legalni bukmacherzy muszą liczyć się z działaniami rządu, aczkolwiek żaden z właścicieli nie ma z tym większego problemu. Zakłady bukmacherskie online są zmuszane do przestrzegania obostrzeń podatkowych - na ten moment każdy z nich płaci 12% podatku od każdego kuponu. Aby z tym się uporać potrzebne są oczywiście skumulowane działania, mające na celu przyciągnięcie jak największej liczby nowych graczy. Kod promocyjny to fraz, który każdy polski bukmacher zna na pamięć. To właśnie przy pomocy bonusów i innych usług, polscy bukmacherzy zyskują środki na zaspokajanie potrzeb ministerstwa finansów. Który legalny bukmacher jest najlepszy w swoim fachu.

Legalny bukmacher - Polscy bukmacherzy internetowi
Legalny bukmacher - Polscy bukmacherzy internetowi / Źródło: Kaspars Grinvalds, shutterstock.com

Fortuna zakłady bukmacherskie

Pierwszy legalny polski bukmacher, który działa na na rynku tej branży to Fortuna. Właściciele spółki, którzy pod tą nazwą działają od 2008 roku licencje od ministerstwa finansów pozyskali jednak zdecydowanie wcześniej. Wśród legalnych bukmacherów, Fortuna zakłady bukmacherskie jest jednym z liderów, przede wszystkim z uwagi na szczegóły oferty. Na ten moment Fortuna gwarantuje nam sporą liczbę bonusów, zwłaszcza jeśli chodzi o kod promocyjny. Po jego wpisaniu możemy skorzystać z wielu ciekawych udogodnień. Darmowy zakład, zakład bez ryzyka czy bonus od depozytu to tylko kilka najistotniejszych atrakcji przedsiębiorstwa. Logując się online, możemy także skorzystać z wszystkiego, co oferuje pierwszy zakład. Nie musi on jednak dotyczyć tylko piłki nożnej, ponieważ bukmacher Fortuna zakłady bukmacherskie nastawia się również na inne dyscypliny sportowe.

Fortuna online na polskim rynku działa stosunkowo krótko, ponieważ podobnie do innych bukmacherów, wszystkie platformy internetowe pomagają nam w grze zaledwie kilka lat. Fortuna, która sponsoruje chociażby Legię Warszawa w Polsce działa już od 1996 roku. Wtedy pod nazwą "Profesjonał" wszyscy gracze mogli stawiać tradycyjne zakłady - m.in. na konkretny rezultat poszczególnego wydarzenia.

 630 PLN OD BUKMACHERA FORTUNA 30 zł freebety i 600 zł bez ryzyka - więcej na www.eFortuna.pl

Fortuna zaklady bukmacherskie
Fortuna zaklady bukmacherskie / Źródło: Własne, eFortuna.pl

STS zakłady bukmacherskie

Standardowe usługi, które uruchamia kod promocyjny czekają na nas również w firmie STS zakłady bukmacherskie. Liczba wydarzeń sportowych, które możemy zawrzeć online u tego bukmachera jest dosyć mocno znana. Tak jak u poprzednika czeka na nas darmowy zakład, ale specyfika zakładów wzajemnych dotyka również innych wydarzeń. Sporty wirtualne to coś, co zdecydowanie wyróżnia zakłady bukmacherskie w firmie STS. Ten legalny bukmacher, który w Polsce działa równie długo, typy bukmacherskie online otwiera na różne sfery życia sportowego. Sporty wirtualne to tylko preludium do tego, co gwarantuje Esport czy inne, mniej znane dyscypliny sportowe. Kod promocyjny, o którym wspomnieliśmy wyżej, dotyczy także takich zdarzeń, jak wyścigi psów czy symulowany tenis. Nie zobaczymy jednak stosunkowo popularnej dyscypliny, jaką są wyścigi konne.

Drugi z liderów bukmacherskich w Polsce pojawił się rok później niż poprzednik. W 1997 roku zaczęła przyjmować pierwsze zakłady, aczkolwiek musiały minąć jeszcze dwa lata, by przedsiębiorstwo rosło jeszcze bardziej. W 1999 roku firmę przejął biznesmen Zbigniew Juroszek, który znacznie przyczynił się do rozwoju spółki. Prawdziwe i realne sukcesy zaczęły się przy okazji EURO 2012, kiedy firmą zajął się syn, Mateusz. Legalny bukmacher STS zakłady bukmacherskie do dzisiaj jest jednym z liderów rynku, o nieporównywalnie dużych przychodach.

 760 PLN OD BUKMACHERA STS bonus 760 zł - więcej na www.STS.pl

STS oferta na zakłady bukmacherskie
STS oferta na zakłady bukmacherskie / Źródło: Własne, STS.pl

LV BET zakłady bukmacherskie

Przedstawiając poszczególnego totalizatora sportowego nie można zapomnieć o firmie LV BET zakłady bukmacherskie. Zakłady również u tego bukmachera są dosyć dobrze zbudowane, zwłaszcza jeśli chodzi o szerokość oferty. Ministerstwo finansów licencje na legalną działalność tej strony przyznała stosunkowo dawno. Od dobrych kilku lat ten bukmacher skupia się różnorodności. Wszystkie zakłady dotyczą bowiem nie tylko futbolu, ponieważ wspomniane wcześniej sporty wirtualne są dosyć ważne w całej ofercie. Tak jak u poprzedników, ten totalizator proponuje nam symulacje z tenisa ziemnego, piłki nożnej czy koszykówki. Do tego istotna jest wysokość bonusu. Obstawianie odbywa się także z kodem promocyjnym, który trzeba wpisać zaraz w momencie rejestracji. Ten bukmacher posiada również szereg bonusów powitalnych, które są niezwykle ważne dla początkujących klientów.

Poza konkretną ofertą, warto wspomnieć trochę o historii firmy. Firma bukmacherska LVBET zakłady bukmacherskie to jedno z najmłodszych przedsiębiorstw na polskim rynku, ponieważ licencję i dołączenie do legalnych bukmacherów w Polsce nastąpiło dopiero w 2016 roku. Wtedy w Katowicach nastąpiło konkretne otwarcie siedziby, która funkcjonuje po dziś dzień. Rynek polski, mimo sporej konkurencji jest dosyć dobrze zagospodarowany przez tę spółkę. Właściciele katowickiej firmy do teraz sponsorują takie kluby, jak Stal Mielec, Zagłębie Sosnowiec, Wisła Kraków czy Arka Gdynia. Poza tym firma pomaga w promocji ekipie Widzewa Łódź oraz Wisły Płock.

 2020 PLN OD BUKMACHERA LV BET 20 zł bez depozytu i pakiet bonusów 2000 zł - więcej na www.lvbet.pl

LV BET zakłady bukmacherskie
LV BET zakłady bukmacherskie / Źródło: Własne, lvbet.pl

Betfan zakłady bukmacherskie

Legalni bukmacherzy w kwestii zakładów sportowych skupiają się na całkiem różnych rynkach. Betfan zakłady bukmacherskie to polska firma, którą zarządza spółka BetFan sp. z o.o.. Obecnie mówiąc o tej firmie w temacie bukmacherki, nie możemy pominąć szczegółów licencyjnych. Betfan legalność na działanie uzyskał 29 października 2018 roku. Na początku gry, ważna jest sprawa pierwszej wpłaty, ponieważ może uruchomić wiele ciekawych treści. Bonusy i ich warunki znajdziemy w odpowiednich zakładkach na stronie. W rankingu bukmacherów Betfan zakłady bukmacherskie to stosunkowo nowy bukmacher. Tak jak u innych tego typu firm istotna jest jednak sprawa rejestracji - gdzie potrzebny jest m.in. numer dowodu osobistego, a także depozyt. On stanowi punkt odniesienia do dalszych działań.

Bukmacher Betfan oficjalnie swoją działalność na polskim rynku otworzył w kwietniu 2019 roku. Betfan w swojej ofercie od samego początku stawia na specyfikę aplikacji mobilnej, gdzie z kodem promocyjnym od samego początku możemy otworzyć wiele drzwi. Przedsiębiorstwo proponuje nam chociażby zakład bez ryzyka oraz bogaty pakiet powitalny. Poza tym świetnie wyglądają cykliczne bonusy: przede wszystkim gra bez podatku i happy hours.

 3100 PLN OD BUKMACHERA BETFAN Zakład bez ryzyka 100 zł i pakiet bonusów 3000 zł - więcej na www.betfan.pl

Betfan zakłady bukmacherskie
Betfan zakłady bukmacherskie / Źródło: Własne, Betfan.pl

Betclic zakłady bukmacherskie

Zawieranie zakładów wzajemnych jest również możliwe przy założeniu konta w firmie Betclic zakłady bukmacherskie. Bukmacher, który oficjalnie sponsoruje polską reprezentację w siatkówce mężczyzn, na rynku działa od niecałych dwóch lat. Ministerstwo finansów licencje na przyjmowanie zakładów tej firmie przyznało w 2018 roku. Charakterystyka tego przedsiębiorstwa jest podobna do innych tego typu firm. Zakłady online możemy zawierać uzyskując bonusy, który uruchamia kod promocyjny. Betclic zakłady bukmacherskie na rynku legalnych bukmacherów działa już od kilkunastu lat w całej Europie. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Bem operations limited.

Przedsiębiorstwo Betclic jeśli chodzi o rynek polski, jest jednym z najmłodszych graczy. Licencję właściciele tego francuskiego giganta uzyskali dopiero w 2018 roku. Spółka mająca siedzibę w Bordeaux w innych krajach Starego Kontynentu dała się poznać jednak już w 2008 roku. Wtedy Nicolas Beraud założył pierwszy oddział tego bukmachera, który działa w tym momencie na terenie całej Unii Europejskiej. Wcześniej działając przed uzyskaniem zgody, w Polsce za promocję francuskiego giganta odpowiedzialny był znany komentator sportowy, Mateusz Borek. Poza tym, przed nowelizacją ustawy, Betclic działał dosyć prężnie przy drużynie Lecha Poznań.

 200 PLN OD BUKMACHERA BETCLIC Zakład bez ryzyka (cashback) 200 zł - więcej na www.betclic.pl

Betclic zakłady bukmacherskie
Betclic zakłady bukmacherskie / Źródło: Własne, Betclic.pl

Jak grać u bukmachera?

Przedstawienie specyfiki gry bukmacherskiej musi rozpocząć się od zakładów i kursach na początku gry. Kod promocyjny, który stanowi przepustkę do większości zakładów wzajemnych to tylko pochodna ogólnej specyfiki gry. Każdy z bukmacherów, o którym wspomnieliśmy w tym artykule musi pochylić się nad tematem konkretnej pomocy wszystkim użytkownikom. "Graj odpowiedzialnie" to fraza, o którą powinny zadbać wszystkie tego typu firmy, zwłaszcza, że niepoinformowanie o skutkach nieodpowiedzialnej gry, może nieść za sobą konkretne konsekwencje prawne. Zakładów bukmacherskich nie możemy traktować jednak jako główne źródło dochodu, ponieważ jest to zabawa. Nadrzędnym celem gry u bukmachera powinna być więc troska o nasze finanse i ominięcie pułapek finansowych. Początek "zabawy" powinien zacząć się od postawienia jak najmniejszej liczby zdarzeń ze stosunkowo niską stawką (np. 5 złotych). Wtedy mamy większą pewność, że na początku gry za dużo nie stracimy. Dopiero po wygraniu kilku kuponów możemy stawiać na więcej zdarzeń, ze zdecydowanie większą stawką pieniężną. Wówczas ryzykujemy, ale też mamy gwarancje, iż zwycięstwo będzie bardziej okazałe.

 TOP 2 BONUSY BUKMACHERSKIE bonus do 760 zł - więcej na www.STS.pl
30 zł freebety i 600 zł bez ryzyka - więcej na www.eFortuna.pl

Oferta bukmacherska - co zawiera?

Oferta bukmacherska wszystkich przedsiębiorstw jest praktycznie taka sama. Dla graczy początkujących firmy przygotowały kod promocyjny, który pozwoli na ułatwienie naszej gry. W Polsce jest to o tyle istotne, że zakłady na wszystkie dyscypliny to bukmacherów szansa na poszerzenie swoich finansów. Na ten moment w sprawie poszczególnych spółek bukmacherskich możemy wspomnieć więc nie tylko o legalności, a także o samej ofercie. Dotyczy ona w głównej mierze pozycji konkretnych wydarzeń na tle konkurencji. Kursy kształtują oczywiście same zespoły czy zawodnicy, aczkolwiek hierarchia jest dosyć klarowna. Najczęściej wybieraną przez klientów dyscypliną jest piłka nożna. Dalej wysoko stoją interesy koszykówki, piłki ręcznej, siatkówki oraz sportów zimowych. Ogólną charakterystykę oferty bukmacherskiej u każdego z właścicieli należy przedstawić dzieląc ofertę na kilka działów.

Oferta bukmacherska - jak grać u bukmachera?
Oferta bukmacherska - jak grać u bukmachera? / Źródło: wavebreakmedia, shutterstock.com

Zakłady bukmacherskie online

Sfera, w której legalni bukmacherzy mają najwięcej do wygrania. We wszystkich wspomnianych w tym artykule firmach zawieranie zakładów opiera się właśnie o interesujące typy na żywo. Klienci wybierają tę formę obstawiania, przede wszystkim ze względu na atrakcyjne kursy. Do wyboru mamy tutaj wiele dyscyplin, których współczynniki zmieniają się niezwykle często.

Zakład wirtualne

Kwestia, o której wspomnieliśmy także w innym miejscu całego tekstu. Zarówno STS, jak i Fortuna czy Betclic siłę swojej oferty zawdzięczają sportom symulowanym, które w całości losuje komputer. Wszyscy bukmacherzy oferują te same dyscypliny - piłkę nożną, koszykówkę, tenis ziemny czy wyścigi psów. Niektóre spółki gwarantują także dostęp do kolarstwa torowego czy wyścigów konnych. Ponadto u bukmachera STS dostępna jest usługa Betgames, czyli legalny poker i wojna. Ta popularna spółka oprócz zakładów wirtualnych oferuje wejście do świata gier karcianych.

Esport

W tej chwili Esport to przede wszystkim domena najmłodszych graczy, ponieważ cieszą się oni największymi turniejami na świecie. Kursy, które proponują nam bukmacherzy są tutaj niezwykle wysokie. Ofertę esportu można już znaleźć u większości bukmacherów, ponieważ stanowi to punkt odniesienia dla wielu graczy.

 TOP 2 BONUSY BUKMACHERSKIE bonus 760 zł - więcej na www.STS.pl
30 zł freebety i 600 zł bez ryzyka - więcej na www.eFortuna.pl

Metody płatności u legalnych bukmacherów

Na sam koniec warto przedstawić temat, który każdy gracz kształtuje na swój sposób. Sprawa finansów, a dokładnie metod płatności u legalnych bukmacherów jest bardzo dobrze znana. Wszystko rozbija się o to, co zaproponuje poszczególna firma, aczkolwiek możemy być pewni, że wszyscy przedsiębiorcy z branży dostarczą nam szereg rozwiązań.

Metody płatności u bukmacherów
Metody płatności u bukmacherów / Źródło: Paisit Teeraphatsakool, shutterstock.com

Spis treści na stronie każdego bukmachera dosyć jasno przedstawia nam specyfika metod płatności. Wśród oferty w tym temacie znajdziemy listę najpopularniejszych banków, ale także kart płatniczych czy systemów internetowych. Oto kilka najpopularniejszych opcji:

 • DotPay,
 • Skrill,
 • Przelewy 24,
 • Visa,
 • Mastercard,
 • PKO Bank Polski,
 • Nest Bank,
 • Masterpass,
 • mBank,
 • T-Mobile płatności,
 • Paysafecard,
 • Neteller,
 • BLIK,
 • PayU.
 TOP 2 BONUSY BUKMACHERSKIE bonus 760 zł - więcej na www.STS.pl
30 zł freebety i 600 zł bez ryzyka - więcej na www.eFortuna.pl

Lista legalnych bukmacherów z licencją

Legalni bukmacherzy w Polsce są uruchamiani przez działania ministerstwa finansów. O tym już wiemy doskonale. Konkretne warunki są jednak bardziej skomplikowane, które dla przeciętnego gracza są po prostu niepotrzebne. Na potrzeby tego artykułu przedstawimy więc listę zakładów bukmacherskich, które w Polsce posiadają nadal ważną licencję. Wśród nich są: STS, Fortuna, Betclic, Totolotek, PZBuk, Sportbet, Betfan, Etoto, Forbet, LVBET, Totalbet, Milenium, Okbet, eWinner. Lista udzielonych licencji dla spółek na prowadzenie legalnych bukmacherów

1.  FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;

2.  Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze (KRS: 0000182607, NIP: 782-22-80-615, REGON: 634526323) - zezwolenie z dnia 16 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;

3.  Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

4.  TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;

5.  E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;

6.  forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000263257, NIP: 5482487290, REGON: 240448217) dawniej Casino Games Sp. z o.o.- zezwolenie z dnia 4 maja 2016 r. nr PS4.6831.10.2016;

7.  LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;

8. Totalbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000662497, NIP: 1132929621, REGON: 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017.

9. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

10. BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.   

11. BetFan sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018.

12. Ewinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni przy ul. Legionów 126-128 (KRS 0000692778; NIP 5862321957; REGON 368141505)– zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017

13. Typiko Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej (KRS:0000623608; NIP:54721618; REGON: 364718161) - zezwolenia z dnia 28 listopada 2018 r. nr PS4.6831.30.2017

14. Traf-Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Kijowskiej 1 (KRS:0000358998; NIP: 1132805190, REGON: 142435268) - zezwolenie z dnia 30 listopada 2018 r. nr PS4.6831.3.2018

 TOP 2 BONUSY BUKMACHERSKIE bonus 760 zł - więcej na www.STS.pl
30 zł freebety i 600 zł bez ryzyka - więcej na www.eFortuna.pl