Ulubione rozgrywki

Rozgrywki dodane do listy ulubionych

Dyscypliny i rozgrywki

Wszystkie dostępne sporty i rozgrywki

Kody promocyjne bukmacherów i bonusy bukmacherskie na zakłady bez depozytu

Strona główna Kody Promocyjne i Bonusy bukmacherskie bez depozytu

Kody promocyjne bukmacherów i bonusy bukmacherskie na zakłady bez depozytu

Legalni bukmacherzy oferują dla swoich klientów doskonałe bonusy bukmacherskie składające się z wielu rodzajów promocji. We współpracy z najlepszymi firmami, udostępniamy też dla naszych użytkowników specjalne kody promocyjne bukmacherów na zakłady bukmacherskie, dzięki którym można skorzystać z ekskluzywnych ofert. Wśród nich są powitalne bonusy na start zawierające między innymi bonus bez depozytu, zakład bez ryzyka i bonus od depozytu. Bonusy bukmacherów to jednak nie tylko promocje powitalne, ale też programy lojalnościowe i tymczasowe oferty związane m.in. z wielkimi wydarzeniami sportowymi.

Prezentujemy ranking najlepszych promocji dostępnych u bukmacherów na zakłady bukmacherskie online. Z poniższego zestawienia dowiesz się jakie promocje bukmacherskie dostępne na rynku są najlepsze. Przedstawiamy też informacje jakie kody promocyjne dają bukmacherzy dla naszych klientów i u których legalnych bukmacherów można otrzymać największy bonus na start.

Bonusy bukmacherów i ich kody promocyjne

Kod promocyjny kojarzy się z wieloma branżami. Podobnie jak w przypadku wielu innych rynków, również na rynku zakładów bukmacherskich można spotkać się z tym pojęciem. Kody bonusowe pozwalają skorzystać ze specjalnej promocji, która niedostępna jest w podstawowej ofercie bukmacherów. Zanim przejdziesz więc do zarejestrowania konta i obstawiania zakładów bukmacherskich, warto poznać kody promocyjne i bonusy bukmacherskie od poszczególnych bukmacherów.

Na naszej stronie prezentujemy kody od firm, które działają w Polsce legalnie (posiadające odpowiednie zezwolenie Ministerstwa Finansów). Legalny bukmacher to ten, który na stronie mf.gov.pl widnieje na liście podmiotów uprawnionych do oferowania zakładów wzajemnych online. Na naszej liście kodów promocyjnych staramy się wyselekcjonować te, które są najlepsze. Oznacza to, że prezentowane przez nas kody bonusowe związane są z najlepszymi bonusami bukmacherów. Prezentujemy tylko te promocje bukmacherskie, które pochodzą od legalnych i najlepszych bukmacherów. Każdy bonus udostępniony na naszej stronie jest dokładnie sprawdzony i zweryfikowany w danej firmie posiadającej licencję Ministerstwa Finansów.

Kody promocyjne bukmacherów na zakłady bukmacherskie na start

W naszym zestawieniu prezentujemy kody bonusowe od najlepszych firm bukmacherskich oferujących zakłady bukmacherskie online. W momencie gdy wpisujesz kody promocyjne w formularzach rejestracji u bukmacherów, zostają aktywowane specjalne promocje niedostępne w podstawowej ofercie bukmachera. Jakie kody promocyjne bukmacherzy w Polsce oferują dla swoich klientów?

Kody promocyjne bukmacherów na zakłady bukmacherskie
Kody promocyjne bukmacherów na zakłady bukmacherskie / Źródło: weedezign, shutterstock.com

Kod promocyjny STS: GIGABONUS

Bonus od bukmachera STS to prawdopodobnie najlepsza oferta powitalna dostępna na rynku. Rejestrując konto przez nasz link i podając kod promocyjny w STS otrzymasz bonus aż do 760 złotych, a także liczne promocje dla typujących graczy. Jak skorzystać z dwóch bonusów jednocześnie?

Zakład bez ryzyka

Gdy w trakcie rejestracji wpiszesz w STS kod promocyjny GIGABONUS otrzymasz zakład bez ryzyka do 100 PLN.

Bonus do 760 PLN

Przy wykorzystaniu kodu promocyjnego w STS otrzymasz również bonusy o łącznej wartości aż do 760 złotych. W celu otrzymania bonusów należy spełnić określone warunki.

 760 PLN OD BUKMACHERA STS bonus 760 zł - więcej na www.STS.pl

STS powitalny bonus na start 1200 pln
STS powitalny bonus na start 760 pln / Źródło: Własne, STS.pl

Kod promocyjny Fortuna: BONUSVIP

Bukmacher Fortuna to druga firma w naszym zestawieniu. Dla naszych klientów Fortuna daje kod promocyjny a wraz z nim bonus bez depozytu 20 pln, zakład bez ryzyka 600 pln, bonus powitalny aż do 210 pln i freebet 10 pln. Poniżej prezentujemy informacje o każdej z dostępnych promocji w Fortunie.

30 pln za darmo

Korzystając z kodu promocyjnego Fortuna otrzymujesz całkowicie darmowy pierwszy zakład o wartości 20 złotych. Wystarczy założyć konto a na twoim koncie gracza pojawią się punkty fortuna klub plus, które możesz wymienić na freebet 20 zł. Aby skorzystać z tej promocji nie trzeba robić żadnej wpłaty.

Cashback, czyli zakład bez ryzyka 600 pln

Jeżeli dokonasz wpłaty na konto gracza w Fortunie, twój pierwszy zakład będzie ubezpieczony. Jeżeli zagrasz swój pierwszy kupon i okaże się on przegrany, otrzymasz zwrot na konto gracza aż do maksymalnej kwoty 600 pln. Nic więc nie będziesz ryzykować stawiając swój pierwszy zakład, ponieważ będzie on ubezpieczony.

Bonus powitalny 830 pln

Pakiet bonusów od bukmachera Fortuna obejmuje też promocję na start 100% aż do 1000 złotych. To ile będziesz mógł otrzymać dodatkowo na grę w zakładach bukmacherskich uzależnione jest od kwoty jaką wpłacisz po raz pierwszy na konto gracza Fortuna. Jeżeli twój pierwszy depozyt wyniesie 500 złotych. Maksymalna wartość bonusu jaki możesz otrzymać to również 500 złotych. Maksymalnie aż do kwoty 1000 pln. Oczywiście tak jak w innych firmach, również Fortuna określa minimalne warunki obrotu - 4x krotny obrót po min. kursie 1.90.

 830 PLN OD BUKMACHERA FORTUNA 30 zł za darmo, zakład bez ryzyka 600 zł i bonus 200 zł - więcej na www.eFortuna.pl

Fortuna kod promocyjny powitalny bonus na start
Fortuna kod promocyjny powitalny bonus na start / Źródło: Własne, eFortuna.pl

Kod promocyjny Betclic: BONUSVIP550

Rejestrując konto u bukmachera Betclic z kodem promocyjnym BONUSVIP550 otrzymujesz na start zakład bez ryzyka aż do 550 złotych. Typując więc swoje zakłady na pierwszym kuponie będziesz mieć zabezpieczenie w przypadku przegranej. Po prostu - stawiasz swój pierwszy kupon w Betclic. Jeżeli okaże się on przegrany otrzymasz zwrot w postaci cashbacku aż do kwoty 550 złotych. Pamiętaj, że w związku z istniejącym w Polsce podatku od zakładów bukmacherskich, aby otrzymasz maksymalny zwrot w tej promocji, należy postawić swój pierwszy kupon w Betclic za 625 zł. Wówczas gdy twój kupon będzie przegrany, odbierzesz maksymalny zwrot aż 550 złotych.

 550 PLN OD BUKMACHERA BETCLIC Zakład bez ryzyka (cashback) 200 zł - więcej na www.betclic.pl

Betclic powitalny bonus na start
Betclic aplikacja mobilna / Źródło: Własne, Betclic.pl

Kod promocyjny LVBET: SPORTLIVE20PLN

Osoby rejestrujące konto z kodem promocyjnym bukmachera LVBET na start otrzymują 20 złotych bez depozytu, a także pakiet dwóch bonusów powitalnych 2000 pln. Aby skorzystać z freebetu wystarczy rejestracja konta z wpisaniem kodu promocyjnego.

Freebet o wartości 20 złotych

Rejestrując się w LV BET z kodem promocyjnym SPORTLIVE20PLN na start otrzymujesz całkowicie darmowy bonus o wartości 20 złotych. Możesz go wykorzystać na swój pierwszy kupon i co ważne - aby skorzystać z tej promocji nie musisz robić żadnej wpłaty środków pieniężnych.

Bonus powitalny 2020 PLN

Promocja na start w LV BET zakłady bukmacherskie to pakiet bonusów powitalnych o wartości 2020 złotych. To jaką kwotę bonusu możesz otrzymać uzależnione jest od wartości twoich depozytów. Promocje powitalne od LVBET mogą sprawić, że dodatkowo na grę otrzymasz aż 100% wartości pierwszych wpłat. Szczegóły promocji powitalnej dostępne są na stronie internetowej bukmachera LV BET.

 2020 PLN OD BUKMACHERA LV BET 20 zł bez depozytu i pakiet bonusów 2000 zł - więcej na www.lvbet.pl

LV BET powitalny bonus na start
LV BET powitalny bonus na start / Źródło: Własne, lvbet.pl

Kod promocyjny Betfan: BONUSVIP

Nowi gracze, którzy założą konto wpisując kod promocyjny Betfan otrzymają największy pakiet powitalny dostępny na rynku o wartości 3000 złotych i zakład bez ryzyka 100 pln. Wystarczy dokonać wpłaty aby skorzystać z dwóch pierwszych promocji. Szczegóły dostępnych bonusów opisujemy poniżej.

Pakiet bonusów na start do 3000 PLN

Bonus na start od bukmachera Betfan to pakiet promocji od dokonywanych depozytów. Wpłacasz min. 20 zł i zawierasz zakłady za równowartość wpłaty po kursie minimalnym 2.00. Bonus otrzymujesz od trzech pierwszych wpłat (10% z każdej, maksymalnie 100 zł). Następnie nalezy dokonać 5-krotnego obrotu bonusem (min. 2 zdarzenia na kuponie po kursach min. 1.45). W momencie "uwolnienia" bonusu na saldo główne, pieniądze zostaną powiększone 10 razy. Dlatego też maksymalna kwota jaką możesz zyskać wynosi aż 3000 złotych.

Siano wraca - zakład bez ryzyka 100 PLN

Rejestrując się z kodem promocyjnym BONUSVIP w Betfan oprócz pakietu bonusów powitalnych od pierwszych depozytów, możesz też zagrać pierwszy zakład bez ryzyka. Aby z niego skorzystać, należy wpłacić na konto gracza minimum 10 zł. Następnie należy stworzyć zakład z minimalnym kursem 1.14. W przypadku gdy kupon okaże się przegrany, Betfan zwróci na saldo główne twojego konta bonus o równowartości postawionej stawce.

 3100 PLN OD BUKMACHERA BETFAN Zakład bez ryzyka 100 zł i pakiet bonusów 3000 zł - więcej na www.betfan.pl

Betfan powitalny bonus na start
Betfan powitalny bonus na start / Źródło: Własne, Betfan.pl

Kod promocyjny Totolotek: Nie jest wymagany

U bukmachera Totolotek otrzymujesz na start bonus powitalny od pierwszego depozytu aż do 1000 złotych. Wpłacasz i dostajesz w postaci bonusu dodatkowo 100% równowartości wpłaconych pieniędzy. Nie musisz rejestrować się z kodem promocyjnym Totolotek. Wystarczy przejść na stronę internetową przez powyższy link i wypełnić formularz rejestracji.

Powitalne bonusy bukmacherskie na start, czyli promocje od depozytu?

Wielu osobom bonusy powitalne, czy promocje na start kojarzą się z ofertami premii, które otrzymuje się wraz z pierwszym depozytem. Bonus ten określany jest rzeczywiście jako promocja powitalna. Zasady takiego bonusu z reguły są bardzo proste. W przypadku promocji 100% do 1000 złotych. Użytkownik zakłada konto w danej firmie i dokonuje wpłaty do 1000 złotych. Kwota jaką wpłaci jest podwajana aż do 1000 pln. Wpłacając więc 300 złotych, na grę dostępne będzie 600 złotych.

Trzeba jednak pamiętać, że rejestrując konto, bonus bukmachera nie zawsze jest taki sam. Promocje bukmacherskie różnią się kwotami, ale też występują bonusy różnego rodzaju. Bardzo często firmy bukmacherskie udostępniają dla swoich klientów bonus na zakłady w postaci freebetu czy cashbacka. Odbierając więc bonus powitalny warto sprawdzić jego szczegóły i zasady. Nie zawsze taka promocja to bonus od depozytu i nie zawsze warunki jego odbioru są takie same.

 TOP 2 BONUSY BUKMACHERSKIE bonus 760 zł - więcej na www.STS.pl
zakład bez ryzyka 100 zł i bonus do 660 zł - więcej na www.eFortuna.pl

Oferty i promocje bukmacherskie. Jakie bonusy bukmacherzy oferują na start?

Odwiedzając strony internetowe bukmacherów można zauważyć jak wiele rodzajów promocji jest dostępna w ich ofercie na zakłady bukmacherskie online. Chcąc skorzystać z oferty na start jaką jest bonus powitalny, warto nie tylko sprawdzić kody dostępne w naszym rankingu promocji, ale też poznań szczegóły i zasady dotyczące wszelkich bonusów. Jaki bonus bukmacher oferuje dla nowych klientów? To jakie bonusy bukmacher udostępnia dla nowych klientów możesz sprawdzić przeglądając powyższy ranking i zestawienie

Wśród opisywanych przez nas promocji bukmacherskich znajdziesz oferty pozwalające między innymi postawić darmowy zakład, wykorzystując do tego freebety. Twój pierwszy zakład postawiony za określone przez ciebie środki będzie ubezpieczony - jeżeli przegrasz otrzymasz zwrot postawionej stawki. Ponadto otrzymasz bonus od depozytu, dzięki któremu środki pieniężne przeznaczone na grę zostaną podwojone. Rejestracja konta w wybranych firmach sprawi, że będziesz mógł skorzystać z bezpłatnego typu na wybrany mecz, twój pierwszy kupon będzie ubezpieczony, a także zgarniesz od swojego depozytu bonus powitalny. Jego wartość będzie uzależniona od tego jakiej wysokości będzie twój depozyt.

Bonusy bukmacherskie i promocje powitalne na start
Bonusy bukmacherskie i promocje powitalne na start / Źródło: Wpadington, shutterstock.com

Bukmacher bonus: cashback, czyli zakład bez ryzyka

Pierwszym przykładem bonusu powitalnego, w którym należy dokonać pierwszej wpłaty jest zakład bez ryzyka często nazywany też cashbackiem. Dla użytkownika taki bonus bukmachera oznaczania ubezpieczenie pierwszego zakładu. Gracz musi dokonać wpłaty depozytu, ale jego pierwszy zakład będzie postawiony bez ryzyka. Jeżeli postawiony kupon okaże się przegrany, bukmacher zwróci na konto postawione środki. Maksymalna kwota zakładu bez ryzyka uzależniona jest od danej firmy. W przypadku gdy cashback jest częścią pakietu powitalnego (np. jednym z trzech bonusów) wartość takiego zakładu bez ryzyka zbliżona jest do 100 pln.

 NAJLEPSZE ZAKŁADY BEZ RYZYKA 30 zł za darmo, zakład bez ryzyka 600 zł i bonus 200 zł - więcej na www.eFortuna.pl
Zakład bez ryzyka (cashback) 200 zł - więcej na www.betclic.pl

Takie promocje jak zakład bez ryzyka dla swoich nowych graczy oferuje między innymi Fortuna i Betclic. Podobnie jak w przypadku freebetów (darmowych zakładów), zakład bez ryzyka jest doskonałą okazją do przetestowania oferty bukmachera, ponieważ postawione środki pieniężne są ubezpieczone i w przypadku przegranej wrócą na konto gracza. Należy pamiętać, że bukmacherzy oferując taką promocję, bardzo często ograniczają np. ilość zdarzeń na kuponie jakie można dodać do zakładu. Przed postawieniem takiego zakładu warto też zawsze sprawdzić warunki obrotu kwotą którą się typuje.

Zakład bez ryzyka (Cashback)
Zakład bez ryzyka (Cashback) / Źródło: Wpadington, shutterstock.com

Bonus od depozytu

Z pewnością wielu osobom bonusy powitalne kojarzą się z promocją na start np. o wartości 1000 pln, 1200 pln, 1500 pln czy nawet 3000 pln. Wśród legalnych bukmacherów, którzy oferują bonus powitalny od pierwszego depozytu są takie firmy jak STS, Fortuna, LV BET i Betfan. Bukmacherzy, którzy oferują bonus od depozytu dla nowych graczy, dają szanse na odbiór dodatkowych środków na grę.

 30 zł za darmo, zakład bez ryzyka 600 zł i bonus 200 zł - więcej na www.eFortuna.pl

Wielkość kwoty jaką można otrzymać w postaci bonusu jest uzależniona od warunków promocji ustalonej przez daną firmę bukmacherską. Należy też zwrócić uwagę na kurs minimalny i inne zasady aby otrzymać bonus. Niektórzy bukmacherzy na liście warunków obrotu podają również ile razy należy zagrać kwotą bonusu, aby móc wypłacić pieniądze. Nowym graczom warto też wspomnieć o tym, że każdy bonus od depozytu może mieć inną wartość procentową, jaką się otrzymuje gratisowo. Przykładowo: Bonus 100% do 100 pln, oznacza, że użytkownik dokonując pierwszej wpłaty otrzyma jej podwojenie aż do 100 złotych. Bonus 100 pln o wielkości 50% depozytu. Oznacza, że dodatkowo na grę pojawi się połowa wpłaconej kwoty do określonej wartości.

Najwyższy bonus na rynku legalnych bukmacherów online oferuje STS. To właśnie tam dostępny jest najlepszy bonus. Kwota bonusu wynosi aż 760 złotych i jest podwojeniem pierwszego depozytu. Ranking bonusów bukmacherskich od depozytu dostępny jest na niniejszej stronie. Powyższa lista jest na bieżąco aktualizowana.

Bonusy od depozytu
Bonusy od depozytu / Źródło: sutadimage, shutterstock.com

Bonusy bukmacherskie 2024

Wśród promocji jakie oferują firmy bukmacherskie najważniejszą informacją jest to, czy opisywany bonus wciąż jest aktualny i dostępny. W naszym rankingu prezentujemy tylko i wyłącznie bonusy, z których można aktualnie skorzystać. Dlatego też jeżeli poszukujesz informacji jakie bonusy bukmacherskie dostępne są w 2024 roku to nasz ranking da odpowiedź na te pytanie.

Wśród dostępnych promocji bukmacherskich udostępnianych przez legalnych bukmacherów w 2024 roku można znaleźć bonusy bukmacherskie bez depozytu, od depozytu i zakłady bez ryzyka. Bukmacherskie promocje można odebrać w kilku firmach takich jak Fortuna, STS, LV BET, Betclic czy Betfan. Jakie bonusy na start można odebrać? Którzy legalni bukmacherzy oferują poszczególne bonusy? Poniżej prezentujemy informacje o bonusach bukmacherskich dostępnych dla Polskich użytkowników w 2024 roku. Najlepsi bukmacherzy nie ograniczają się tylko do jednego bonusu. Bardzo często bukmacherzy dla swoich nowych klientów oferują bonus powitalny składający się z kilku bonusów różnego rodzaju.

Bonusy bukmacherskie bez depozytu 2024

Darmowy zakład to inaczej mówiąc bonus bez depozytu. Obecnie w Polsce taką promocję posiada kilka firm bukmacherskich. Darmowe zakłady bez konieczności dokonywania depozytu można odebrać u bukmacherów Fortuna i LV BET. Aby otrzymać darmowe bonusy w wymienionych firmach należy podać odpowiedni kod bonusowy.

  • BONUSVIP to kod promocyjny uprawniający do postawienia darmowego zakładu w firmie Fortuna zakłady bukmacherskie. W tym przypadku wartość bonusu bez depozytu wynosi 20 pln. Może go odebrać każdy nowy klient, którzy założy konto i poda w formularzu rejestracji kod BONUSVIP - do formularza rejestracji należy przejść przez powyższy link.
  • SPORTLIVE20PLN to kod bonusowy, dzięki któremu możesz zagrać darmowy zakład u bukmachera LV BET zakłady bukmacherskie. Wystarczy zarejestrować konto przez powyższy link i podać w formularzu kod promocyjny SPORTLIVE20PLN - po pierwszym zalogowaniu będziesz mógł odebrać darmowy bonus o wartości 20 PLN i zagrać freebet.

Zakład bez ryzyka

Zakłady bez ryzyka to kolejny rodzaj bonusów, które można otrzymać na start. Jest to nic innego jak ubezpieczony zakład. Możesz w ten sposób wypróbować ofertę wybranej firmy stawiając swój pierwszy zakład. Jeżeli okaże się on przegrany, bukmacher zwróci postawione środki na konto gracza. Wśród firm bukmacherskich, które posiadają taką promocję warto wyróżnić dwóch bukmacherów: Fortuna i Betclic.

  • Rejestrując konto i podając kod promocyjny BONUSVIP u bukmachera Fortuna zakłady bukmacherskie, możesz postawić całkowicie bez ryzyka swój pierwszy zakład aż do wartości 600 złotych. Pamiętaj jednak, że promocja ta dostępna jest tylko i wyłącznie przy wykorzystaniu powyższego kodu. W podstawowej wersji tej promocji dostępny jest bonus 100 pln.
  • Rejestrując konto i podając kod promocyjny GIGABONUS u bukmachera STS, możesz postawić zakład bez ryzyka aż do kwoty 100 złotych.
  • Bukmacher Betclic zakłady bukmacherskie może pochwalić się największym zakładem bez ryzyka. To właśnie w tej firmie można zagrać bez ryzyka zakład o wartości nawet 550 złotych. Aby skorzystać z promocji należy podać specjalny kod promocyjny BONUSVIP550 - to właśnie on pozwoli ci postawić bez ryzyka pierwszy kupon. Jeżeli przegrasz - otrzymasz zwrot aż do 550 złotych. Podając nasz kod zyskujesz aż 50 pln, ponieważ standardowa wartości bonusu wynosi 500 pln.

Bonusy bukmacherskie od depozytu

Bonusy od depozytu to zdecydowanie najpopularniejszy rodzaj promocji na start, oferowany przez legalne firmy bukmacherskie. Praktycznie każdy bukmacher posiada taki bonus w swojej ofercie, jednak w 2024 roku na uwagę zasługuje kilka firm.

Należy oczywiście pamiętać, aby przed skorzystaniem z bonusu od depozytu, przeczytać warunki obrotu i zasady jego odbioru. Każdy bukmacher posiada własny regulamin, który określa pewne warunki (minimalny kurs, ilość zdarzeń na kuponie, wymagany obrót itp.) jakie trzeba spełnić aby skorzystać z promocji.

  • Bonus od depozytów aż do 760 pln w STS. To jedna z najlepszych propozycji na rynku. Zakładając konto u bukmachera STS, oprócz darmowego zakładu można liczyć na bonus od depozytu. Dokonując pierwszej wpłaty możesz otrzymać na grę dodatkowo nawet 760 złotych.
  • 1000 złotych w bonusie od depozytu u bukmachera Fortuna. Bukmacher ten obok STS jest najpopularniejszą firmą w Polsce. Fortuna może pochwalić się naprawdę doskonałym bonusem od pierwszej wpłaty, który pozwala na odbiór dodatkowo aż 1000 złotych. Wystarczy w trakcie dokonywania rejestracji podać kod BONUSVIP dzięki któremu oprócz bonusu bez depozytu i zakładu bez ryzyka, użytkownik otrzymuje możliwość otrzymania dodatkowo 100% wartości wpłaty.
 TOP 2 BONUSY BUKMACHERSKIE bonus 760 zł - więcej na www.STS.pl
30 zł za darmo, zakład bez ryzyka 600 zł i bonus 200 zł - więcej na www.eFortuna.pl

Bukmacherzy bonusy i promocje. Bonusy u bukmacherów na zakłady bukmacherskie

Bonusy bukmacherskie z jakich można skorzystać u bukmacherów, można podzielić na kilka rodzajów. Głównym rozróżnieniem wśród bonusów są jednak te, które mogą odebrać nowi klienci, zaraz po zarejestrowaniu konta. Drugim rodzajem są promocje i oferty bukmacherskie dostępne dla klientów, którzy posiadają już konto w danej firmie. Każdy ceniący się bukmacher musi mieć w swojej ofercie obydwa rodzaje bonusów, ponieważ oprócz przyciągnięcia nowego klienta, ważne jest też to aby miał on codzienny dostęp do bonusów i interesującej oferty.

Powitalny bonus na start

Bonusy powitalne to promocje, oferowane na zakłady bukmacherskie przez bukmacherów dla klientów, którzy właśnie zakładają konto gracza. Jest to tak zwany bonus na start pozwalający odebrać dodatkowe środki na grę w zakładach online. Bukmacherzy aby przyciągnąć do siebie nowych klientów prześcigają się w oferowanych promocjach. Oferowane promocje mają różne formy i warunki, które trzeba spełnić aby je otrzymać.

W poniższym artykule i rankingu bardzo szczegółowo opisujemy każdy rodzaj bonusu powitalnego. W tym momencie warto jednak zaznaczyć, że wśród najczęściej spotykanych promocji na start znaleźć można darmowe bonusy bez depozytu (freebety), zakłady bez ryzyka (cashbacki), a także bonusy od pierwszej wpłaty (bonusy bukmacherskie od pierwszego depozytu) lub od kilku pierwszych wpłat. To jaka promocja na start jest dostępny w ofercie zależy oczywiście od bukmachera.

Bonusy lojalnościowe i tymczasowe

Po zarejestrowaniu konta i skorzystaniu z bonusów powitalnych, warto sprawdzić co dany bukmacher oferuje dla klientów, którzy posiadają już konto gracza. Bardzo często są to okazjonalne i tymczasowe bonusy, które powiązane są z największymi wydarzeniami sportowymi. Bardzo często więc te bonusy dotyczą takich rozgrywek jak Ekstraklasa, Liga Mistrzów, mecze reprezentacji Polski, Mistrzostwa Europy i Świata, czy też najlepsze zagraniczne ligi piłkarskie.

Legalni bukmacherzy udostępniają też często bonusy, z których można skorzystać tylko i wyłącznie korzystając z aplikacji mobilnej. Bukmacherzy premiują w ten sposób osoby, które pobiorą aplikację mobilną i postawią w niej określony zakład. Tak naprawdę to jakie bonusy udostępniają dla swoich klientów, zależy tylko i wyłącznie od wyobraźni osób zarządzających promocjami w danych firmach. W artykułach na naszej stronie dodajemy wszystkie tymczasowe promocje, a także aktualne bonusy, które legalni bukmacherzy dają dla swoich klientów z okazji największych widowisk sportowych.

 TOP 2 BONUSY BUKMACHERSKIE bonus 760 zł - więcej na www.STS.pl
30 zł za darmo, zakład bez ryzyka 600 zł i bonus 200 zł - więcej na www.eFortuna.pl