Ulubione rozgrywki

Rozgrywki dodane do listy ulubionych

Dyscypliny i rozgrywki

Wszystkie dostępne sporty i rozgrywki

Strona główna Kody Promocyjne i Bonusy bukmacherskie bez depozytuSTS kod promocyjny i powitalny bonus na start

BONUSVIP
  • Freebety 30 zł FREEBET
  • Cashback 300 zł CASHBACK
Zarejestruj konto i odbierz bonus

Kwestia dotycząca ścisłego przedstawienia oferty "programowej" większości bukmacherów jest niezwykle ciekawa. Do tego niezwykle prosta, ponieważ takie zakłady jak Fortuna swoje propozycje opierają na tym, czym jest kod promocyjny i jak wygląda jego wykorzystanie. Na ten moment większość promocji tego bukmachera stawia na wygodę klientów - zarówno doświadczonych, jak i tych nowych. Bonusy jakie gwarantuje Fortuna są także w czołówce wszystkich tego typu stron, aczkolwiek najistotniejsze pozostaje to, jak te usługi wykorzystać. Bogata usługa opiera się również na bonusie bez depozytu, bonusie od depozytu czy bonusie powitalnym. Jak dokładnie przedstawia się propozycja Fortuny?

 330 PLN OD BUKMACHERA FORTUNA  30 zł freebety i 300 zł bez ryzyka - więcej na www.eFortuna.pl

Fortuna i jej kod promocyjny

W przypadku firmy Fortuna, kod promocyjny otwiera przed nami ogrom możliwości bukmacherskich. Mówiąc bardziej szczegółowo, niemal wszystkie bonusy na start zostają tam uruchomione właśnie po wpisaniu kodu. Na palcach jednej ręki możemy bowiem policzyć promocje powitalne bez takiego obowiązku. Sedno kodu promocyjnego w temacie Fortuny rozbija się o kilka kwestii, które możemy zobaczyć również u innych bukmacherów. W tym miejscu trzeba rozróżnić kilka typów kodów promocyjnych, ponieważ każda z nich gwarantuje różne opcje bukmacherskie. My proponujemy postawienie na "BONUSVIP", którego specyfika w przypadku bonusu powitalnego jest prawdopodobnie najlepsza. Po wpisaniu wspomnianego hasła możemy liczyć bowiem na darmowe 30 złotych. Bonus bez żadnego depozytu jest więc bardzo atrakcyjny.

BONUSVIPZarejestruj konto i odbierz bonus

Czym jest kod promocyjny jeśli chodzi o Fortunę?

Dokładne opisanie specyfiki kodu promocyjnego jest niezwykle proste. Fortuna swoje bonusy proponuje standardowo, tak jak inni liderzy na rynku bukmacherskich. Ogólnie rzecz biorąc kwestia kodów promocyjnych sprowadza się do wpisywania ich w odpowiednie miejsca. Najczęściej możemy spotkać bonusy, które mogą być uruchomione tylko na początku naszej gry, choć nie brakuje innych opcji. Fortuna kod promocyjny wykorzystuje jako przepustkę dla swoich klientów do jeszcze wygodniejszej gry. W końcowym rozrachunku, postępowanie zgodnie z instrukcjami dotyczącymi kodów promocyjnych zwiększy nasze szansę na zwycięstwo. Niezależnie czy jest to bonus bez depozytu czy bonus powitalny.

Gdzie Fortuna każe wpisać kod promocyjny?

Umiejscowienie konkretnego kodu promocyjnego dotyczy w sposób ścisły procesu rejestracji. Podobnie jak u innych bukmacherów, Fortuna swój kod promocyjny nakazuje wpisać w odpowiednim miejscu. Podczas zakładania konta, poza standardowymi danymi - PESEL, imię i nazwisko czy numer dowodu osobistego, znajdziemy pole "kod promocyjny". W tym miejscu mamy obowiązek wpisać odpowiednie hasło, jeśli oczywiście zdecydujemy się na skorzystanie z jakiejkolwiek promocji Fortuny. Do naszej dyspozycji, po wpisaniu chociażby komendy "BONUSVIP" jest bonus bez depozytu. Poza tym istnieją liczne oferty na bonus od depozytu oraz bonus na start. Wybór należy do nas, choć najwięcej graczy stawia na bramkę numer 1.

BONUSVIPZarejestruj konto i odbierz bonus

Fortuna - jakie oferuje bonusy bukmacherskie?

Bonusy od firmy Fortuna w bardzo marginalny sposób różnią się od tego, co proponują nam inni liderzy tego rynku. Wspomniany wcześniej i opisany dość szeroko kod promocyjny, gwarantuje nam przede wszystkim bonus bez depozytu. Jego specyfikę poznamy trochę później, ponieważ musimy również wiedzieć o innych promocjach. W tym miejscu Fortuna stawia na bonus powitalny - darmowy zakład, bonus od depozytu czy zakład bez ryzyka. Istotną część pracy całej strony Fortuny stanowią bonusy niestandardowe - chociażby Happy Hours. Co wybrać na początku gry?

 330 PLN OD BUKMACHERA FORTUNA  30 zł freebety i 300 zł bez ryzyka - więcej na www.eFortuna.pl

Bonus powitalny na start od firmy Fortuna

Tak jak w przypadku innych bukmacherów, Fortuna proponuje nam flagowy bonus powitalny na start. Jest on związany przede wszystkim z kodem promocyjnym, który jak wspomnieliśmy wcześniej, należy wpisać podczas rejestracji. O co chodzi w tym bonusie? Mamy szansę uzyskać nawet 200 złotych, spełniając oczywiście kilka warunków. Na początku jesteśmy zobowiązani do uiszczenia pierwszej wpłaty na swoje konto - maksymalnie do 200 złotych. Fortuna odda nam przelaną kwotę, ale tylko wtedy, gdy czterokrotnie obrócimy podaną kwotą. Kupony muszą zawierać co najmniej trzy zdarzenia po kursie nie mniejszym niż 1.9.

Fortuna - bonus bez depozytu w wysokości 30 złotych

Bonus, o którym już trochę wspomnieliśmy. Tak jak w przypadku poprzedniego bonusu, Fortuna proponuje nam konkretną kwotę po wpisaniu kodu promocyjnego. Jego wysokość może sięgnąć maksymalnie 30 złotych, a jednym z etapów, który musimy wykonać jest wpisanie frazy "BONUSVIP". Co istotne, bukmacher w tym bonusie nie zakłada żadnego obrotu jakąkolwiek kwotą, ponieważ trudno znaleźć taką informację. Przelana kwota zmienia się jednak w popularne punkty "FKP", które umożliwiają nie tylko sukcesywne obstawianie. Poza tym świetnie prezentują się różne nagrody w e-shopie Fortuny.

Zakład bez ryzyka na stronie Fortuny

Kolejny bonus od tego bukmachera opiera się o coraz bardziej popularny cashback. W przypadku Fortuny jego wysokość może sięgnąć nawet 300 złotych, czyli zwrot w razie porażki. Cashback przysługuje nam praktycznie bez żadnych ograniczeń. Jedyne, co musimy wykonać to przelanie konkretnej stawki pieniędzy, nieprzekraczającej podanej wyżej kwoty. Zakład bez ryzyka charakteryzuje się tym, że nic nie stracimy, ponieważ Fortuna zwróci nam postawione pieniądze. Należy jednak pamiętać, że promocja obejmuje tylko pierwszy zakład postawiony z naszych wpłaconych wcześniej środków. Brak ograniczeń, a także gwarancja zwrotu stawki pieniężnej powinna nas zmusić do znalezienia wydarzeń z wyższymi kursami. Szansa na większą wygraną w takim przypadku jest bowiem ogromna.

Promocja Happy Hours w Fortunie

W bonusach w zakładach Fortuna warto pochylić się nad codziennymi promocjami. Niezwykle często dotyczą one zmagań graczy bardziej zaangażowanych, którzy są wręcz uzależnieni od gry. Happy Hours swoją specyfikę opiera na odtrąceniu progu 12% od obrotu obowiązującego w Polsce. Na tym możemy jednak mocno zyskać, ponieważ bukmacher zalicza stawkę na próg 14%, czyli zarobić możemy znacznie więcej. Promocja Happy Hours rozpoczyna się w każdy piątek po południu, aczkolwiek obstawić możemy nie tylko wydarzenia weekendowe. W ofercie mogą znaleźć się mecze Ligi Mistrzów rozgrywane w dni robocze. Poza tym w sezonie zimowym świetnie wygląda sprawa ze skokami narciarskimi. Propozycja dotycząca tego bonusu stawia na kupony AKO oraz MAXIKOMBI, które obowiązkowo muszą składać się z minimum trzech zdarzeń. Kurs ogólny musi klarować się minimalnie na poziomie 1.3. Poza tym stawka nie może być mniejsza niż 30 złotych.

 330 PLN OD BUKMACHERA FORTUNA  30 zł freebety i 300 zł bez ryzyka - więcej na www.eFortuna.pl

Fortuna happy hours

Fortuna - bonus "Bezpiecznik"

W przypadku Fortuny nazewnictwo większości bonusów jest naprawdę ciekawe. Jeśli chodzi o funkcję "Bezpiecznik" opiera się ona na grze bez ryzyka, a dotyczy niemal wszystkich graczy. Oczywiście największą korzyść z tej sytuacji wyciągną klienci regularni, ponieważ mogą oni liczyć na ciągłe informowanie o danych bonusach. "Bezpiecznik" jako cashback pojawia się w sposób cykliczny przy okazji największych wydarzeń sportowych. Ogólna charakterystyka bonusu opiera się na kuponach SOLO, AKO oraz MAXIKOMBI, na których powinniśmy postawić dane wydarzenia za minimum 30 złotych. Na poszczególnym kuponie musi znaleźć przynajmniej jedno zdarzenie związane z danym "Bezpiecznikiem". Po ewentualnej porażce Fortuna zwraca nam 30 złotych w postaci punktów "FKP", które możemy wykorzystać w sposób dowolny.

Bonus "Pewniak" w zakładach Fortuna

Liczba bonusów w Fortunie zdaje się nie kończyć. Jeśli chodzi o "Pewniak", to trzeba zaznaczyć, że jest to jedna z najbardziej atrakcyjnych promocji na tej stronie. Szczegóły tej usługi kręcą się wokół kwoty 30 złotych, którą otrzymujemy niezależnie od rozstrzygnięcia zakładów. W przypadku bonusu "Pewniaka" nie trzeba rozróżniać typów zakładów, ponieważ dotyczą one obstawiania live, jak i spraw przedmeczowych. Możemy grać za pomocą zakładów AKO, a także SOLO, a minimalna stawka kuponów musi wynosić 30 złotych. Spełniając wszystkie potrzebne warunki, bukmacher Fortuna przekaże nam wspomnianą kwotę. Warto się nad nim pochylić, gdyż "Pewniak" jest uruchamiany dość regularnie.

BONUSVIP
  • Freebety 30 zł FREEBET
  • Cashback 300 zł CASHBACK
Zarejestruj konto i odbierz bonus