Ulubione rozgrywki

Rozgrywki dodane do listy ulubionych

Dyscypliny i rozgrywki

Wszystkie dostępne sporty i rozgrywki

Bukmacher LVBet zakłady bukmacherskie - Recenzja, Opinie, Oferta, Metody Płatności

Strona główna Legalni bukmacherzy - Ranking bukmacherów 2022LVBet zakłady bukmacherskie - Recenzja, Opinie, Oferta, Metody Płatności

 • Nasza ocena:
 • Zakłady bukmacherskie2/5
 • Zakłady Live5/5
 • Bonosy bukmacherskie5/5
Zarejestruj konto i odbierz bonus 3353 PLN

Zakłady bukmacherskie to według wielu czwarta władza w większości krajów. To one determinują działania wielu ludzi, którzy w sporej części pasjonują się wydarzeniami sportowymi. W obstawianie bawi się więc naprawdę dużo osób, ponieważ możemy zauważyć wyraźny wzrost zakładania kont online. LVBet zakłady bukmacherskie nie są odosobnionym przypadkiem, gdyż jego klienci mogą liczyć na całkowicie nowe rozwiązania. Na ten moment wszystkie bonusy u tego bukmachera uruchomimy za pomocą LVBet mobile - aplikacji ciekawej z wielu perspektyw. Poza tym świetnie w tej firmie prezentują się zakłady live, bonus od depozytu oraz bonus bez depozytu. Do tego dochodzi również zakład bez ryzyka.

 1520 PLN OD BUKMACHERA LV BET  20 zł bez depozytu i pakiet bonusów 1500 zł - więcej na www.lvbet.pl

LV BET zakłady bukmacherskie
LV BET zakłady bukmacherskie / Źródło: Własne, lvbet.pl

Oferta bukmacherska - LVBet zakłady bukmacherskie

Opisując wszystkie szczegóły tego bukmachera, raczej trudno będzie kogokolwiek zaskoczyć. LV BET zakłady bukmacherskie swoją siłę przebicia zawdzięczają podobnym działaniom, jak inne tego typu firmy. Większość atrakcji stanowią bowiem nierozłączną część z licznymi bonusami, o których warto sobie przypomnieć. Przy zakładaniu konta możemy się spodziewać konkretnych udogodnień, gdyż uzupełnianie pustych pól, pozwoli na świetne rozpoczęcie gry. Kod promocyjny, który musimy wpisać właśnie przy procesie rejestracyjnym pomoże zagłębić się chociażby w bonus od depozytu czy bonus bez depozytu. Wszystko znajdziemy w aplikacji LVBet mobile, która jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnej formy obstawiania.

LVBet zakłady bukmacherskie i ich historia

Zakłady bukmacherskie LVBet są stosunkowo młodym graczem na tym konkretnym rynku. Firma swoją ofertę przedstawia dopiero od 2016 roku. Od tego momentu bukmacher LV BET nawiązał również dużą liczbę umów współpracy, zwłaszcza z klubami PKO BP Ekstraklasy. Na ten moment na szersze sponsorowanie może liczyć Wisła Płock, Wisła Kraków, Zagłębie Sosnowiec, Arka Gdynia czy Stal Mielec. W międzyczasie do tego grona dołączył także Widzew Łódź, dla którego powinien być to jasny sygnał o pozycji na rynku kibicowskim. Ogólna oferta LVBet opiera się tutaj o bonusy tradycyjne - takie, jak u innych bukmacherów. Aplikacja LVBet mobile dostarcza jednak najlepszą ofertę kibicom wymienionych klubów, ponieważ po okazaniu karnetu każdy sympatyk otrzyma dodatkowe 50 złotych.

Zakłady live w firmie LVBet

Mówiąc o zakładach na żywo, to u bukmachera LVBet trudno przedstawić coś odkrywczego. Obecnie właściciele tej firmy oferują zakłady live w standardowych pozycjach na platformie, zwłaszcza jeśli chodzi o dyscypliny. LVBet w swojej aplikacji dostarcza możliwość obstawiania piłki nożnej, piłki ręcznej, siatkówki, koszykówki czy boksu. Poza tym świetnie prezentuje się oferta na sporty zimowe - skoki narciarskie, narciarstwo czy biathlon. Każdą z tych dyscyplin możemy obstawiać na żywo, w momencie rozgrywania poszczególnego pojedynku.

 1520 PLN OD BUKMACHERA LV BET  20 zł bez depozytu i pakiet bonusów 1500 zł - więcej na www.lvbet.pl

LV BET zakłady live
LV BET zakłady live / Źródło: Własne, lvbet.pl

LVBet zakłady bukmacherskie i zakłady wirtualne

Zakłady wirtualne zwyczajowo u większości bukmacherów dotyczą wybranych dyscyplin. Nie inaczej jest w firmie LVBet, ponieważ ten aspekt aplikacji mobilnej dotyczy trzech wydarzeń. Zainteresowani gracze mogą zgłosić swoją obecność przy symulacji piłki nożnej, tenisa ziemnego, ale także wyścigów zwierząt. Wszystkie te wydarzenia są komputerowo symulowane, zakłady online opierają się na obstawieniu dokładnego wyniku. Największym zainteresowaniem cieszy się oczywiście piłka nożna. Na końcu stawki jest oferta wyścigów zwierząt.

 1520 PLN OD BUKMACHERA LV BET  20 zł bez depozytu i pakiet bonusów 1500 zł - więcej na www.lvbet.pl

LV BET zakłady wirtualne
LV BET zakłady wirtualne / Źródło: Własne, lvbet.pl

Esport w firmie LVBet

Przedstawienie oferty LVBet dotyczącej esportu, musi opierać się o wymienienie konkretnych wydarzeń. Na ten moment powinniśmy pochylić się nad takimi dyscyplinami, jak:

 • Counter Strike,
 • League of Legends,
 • DOTA 2,
 • Starcraft,
 • Rocket League,
 • Overwatch,
 • Rainbow Six.
 1520 PLN OD BUKMACHERA LV BET  20 zł bez depozytu i pakiet bonusów 1500 zł - więcej na www.lvbet.pl

LV BET esport
LV BET esport / Źródło: Własne, lvbet.pl

Zakłady bukmacherskie LVBet i jego bonusy

W tym akapicie przechodzimy do tego, co każdy z nas lubi najbardziej. Bonusy, to coś, co w znaczący sposób potrafią ułatwić początkowego granie. Bukmacher LVBet w zakładach bukmacherskich online oferuje raczej podstawowe promocje dla swoich klientów, ponieważ możemy liczyć chociażby na bonus od depozytu, bonus bez depozytu czy darmowy zakład. W tym miejscu nie mają znaczenia jeszcze żadne kursy, choć wybierając zdarzenia na konkretne kupony jest to niezwykle istotne.

Bonus bez depozytu w wysokości 20 złotych

Usługa bez depozytu w firmie LVBet przedstawia się dosyć ciekawie. Popularny freebet w ofercie tego bukmachera sięga 20 złotych. Aby otrzymać jego całą zawartość, powinniśmy po założeniu konta wysłać maila do bukmachera, w temacie wpisując "Bonus bez Depozytu". LVBet wymaga wykonania konkretnych warunków, zaraz przed wykorzystaniem bonusu. Przede wszystkim musimy postawić kupon z minimum trzema zdarzeniami, po minimalnym kursie całości na poziomie 2.50. Do tego do naszych obowiązków należy dwukrotnie obrócenie bonusem, minimum po kursie 2.00.

 1520 PLN OD BUKMACHERA LV BET  20 zł bez depozytu i pakiet bonusów 1500 zł - więcej na www.lvbet.pl

LV BET bonus bez depozytu 20 pln
LV BET bonus bez depozytu 20 pln / Źródło: Własne, lvbet.pl

Bonus od depozytu na początku gry

Bonus od depozytu u bukmachera LVBet może wynieść nawet 1000 złotych. Po utworzeniu konta musimy wpłacić pierwsze 50 złotych zaznaczając przy tym opcje bonusu z mnożnikiem. Środki bonusowe zależą od nas samych, ponieważ czterokrotne obrócenie po kursie całkowitym 2.00, otrzymamy aż do kwoty 1000 złotych.

 1520 PLN OD BUKMACHERA LV BET  20 zł bez depozytu i pakiet bonusów 1500 zł - więcej na www.lvbet.pl

LV BET bonus na start 1500 pln
LV BET bonus na start 1500 pln / Źródło: Własne, lvbet.pl

Promocja Multikozak

W cyklicznych bonusach dominuje jedna poważna usługa. Multikozak dotyczy stałych graczy, którzy w każdym tygodniu mogą liczyć na udogodnienia. Wymagana stawka przed otrzymaniem bonusu to 10 złotych, a liczba zdarzeń na kuponie nie może być mniejsza niż cztery. Kurs całkowity takiego kuponu powinien zaczynać się od poziomu 3.00. LVBet wypłaci nam nawet 1000 złotych w każdym tygodniu, ale dopiero o wysłaniu maila ze spełnieniem warunków promocji i wygranym kuponem.

Aplikacja mobilna w firmie LVBet

LVBet, podobnie jak inni bukmacherzy stawia na aplikację mobilną. Zakłady online możemy obstawiać na żywo właśnie przy użyciu tej platformy. Szczegóły tej witryny są dosyć proste w przedstawieniu, ponieważ bukmacher LVBet stawia na prostotę oraz jakość obsługi. Obecnie możemy być pewni, że znajdziemy liczne zakładki, w których uzyskamy potrzebną często pomoc czy rozdzielone dyscypliny. Bukmacher zadbał o jasność w zakresie wpłat i wypłat - ta kwestia pozostaje oddzielona od reszty istotnych spraw. W opinii klientów aplikacja mobilna LVBet jest bardzo dobra, w szczególności w sprawie samych kursów i przedstawianiu najważniejszych kwestii.

 1520 PLN OD BUKMACHERA LV BET  20 zł bez depozytu i pakiet bonusów 1500 zł - więcej na www.lvbet.pl

LV BET aplikacja mobilna
LV BET aplikacja mobilna / Źródło: Własne, lvbet.pl

Metody płatności w firmie LVBet

Metody płatności zwyczajowo zależą od nawiązanych współpracy. Platformy bukmacherskie wyróżnia jednak to, iż metody płatności pozostają wszędzie takie same. Jeśli chodzi o LVBet, to musimy pamiętać o kilku najważniejszych bankach i stronach z płatnościami. Metody płatności u bukmachera LVBet, poza gotówką, są następujące:

 • Paymenticon,
 • Blik,
 • Dotpay,
 • Przelewy24,
 • Tpay,
 • Skrill,
 • Paysafecard,
 1520 PLN OD BUKMACHERA LV BET  20 zł bez depozytu i pakiet bonusów 1500 zł - więcej na www.lvbet.pl

LV BET metody płatności
LV BET metody płatności / Źródło: Własne, lvbet.pl

Kursy - zakłady bukmacherskie LVBet

Przedstawienie kursów jest chyba najtrudniejszą rzeczą w całym tym tekście. Na tle konkurencji LVBet nie prezentuje się jakoś szczególnie lepiej, ponieważ wszystkie kursy są niezwykle zbliżone. Tak jak u innych bukmacherów, LV BET stawia na najważniejsze wydarzenia sportowe, dlatego najwięcej zdarzeń bukmacherskich obstawimy przy okazji piłki nożnej. Najwięcej do powiedzenia ma przede wszystkim Liga Mistrzów, ale także mistrzostwa świata i Europy. Poza tym doskonałe promocje jeśli chodzi o kursy, posiadają turnieje tenisowe.

Obsługa klienta u bukmachera LVBet

Zakłady bukmacherskie LVBet od początku swojego istnienia mocno zależą od liczby klientów w drodze online. W przeciwieństwie do starszych kolegów po fachu, ten bukmacher stawia bowiem na obsługę online. Najlepszym dowodem jest chociażby sposób komunikowania się w momencie załatwiania bonusów bukmacherskich. Odbywa się to najczęściej w drodze mailowej, gdzie dominują wirtualni sprzedawcy. Dłużni nie pozostają pracownicy punktów stacjonarnych, ponieważ najlepszą pomoc uzyskamy właśnie tam. Zakładka najczęściej zadawane pytania w aplikacji LVBet dostarczy jednak odpowiedzi na wszystkie nurtujące nas tematy, dlatego nie ma potrzeby na wychodzenie z domu.

Opinie stałych i nowych klientów

Najbardziej kontrowersyjna kwestia dotyczy oczywiście opinii. W internecie znajdziemy masę niepochlebnych wypowiedzi, głównie ze strony ludzi, którzy wybrali innych bukmacherów. Ogólne opinie o firmie LVBet są jednak dobre. Do niewątpliwych plusów należą promocje dla kibiców kilku klubów piłkarskich, a także standardowe bonusy, bez zbędnych haczyków bukmacherskich. Świetnie wśród klientów prezentuje się sprawa samej platformy internetowej, którą można pochwalić za czytelność i prostotę w obsłudze.

 • Nasza ocena:
 • Zakłady bukmacherskie2/5
 • Zakłady Live5/5
 • Bonosy bukmacherskie5/5
Zarejestruj konto i odbierz bonus 3353 PLN