Ulubione rozgrywki

Rozgrywki dodane do listy ulubionych

Dyscypliny i rozgrywki

Wszystkie dostępne sporty i rozgrywki

Strona główna Kody Promocyjne i Bonusy bukmacherskie bez depozytuSTS kod promocyjny i powitalny bonus na start

GIGABONUS
  • Cashback 100 zł CASHBACK
  • Bonus 1560 zł BONUS
Zarejestruj konto i odbierz bonus

Przedstawienie poszczególnych zakładów bukmacherskich musi opierać się na propozycjach wygodnych dla graczy. Większość stron o tej tematyce proponuje bowiem bogate promocje, najczęściej w niezwykle zróżnicowanych konfiguracjach. Na czele wyścigu o względy graczy stoi forma STS, ponieważ oferuje ona bonusy z bardzo wysokiego poziomu. Poza tym właściciele STS pamiętają o tym, czym jest kod promocyjny, bonus powitalny czy bonus bez depozytu. Specyfika konkretnych udogodnień jest naprawdę łatwa jeśli chodzi o sam proces wdrożenia, ponieważ możemy oczekiwać pomocy na każdym etapie. Czym charakteryzuje się kod promocyjny od STS? Czego dotyczy chociażby bonus od depozytu?

STS i jego kod promocyjny

Mówiąc o firmie STS już na samym początku nasuwa się kod promocyjny. Szczegóły tego bonusu są doskonale znane, ponieważ jedyne do czego jesteśmy zmuszeni, to wpisanie konkretnej frazy. W przypadku rejestracji konta STS bonus na start możemy uruchomić za pomocą jednego prostego ruchu. W momencie rejestracji powinniśmy poszukać odpowiedniego pola, oznakowanego najczęściej frazą "kod promocyjny". Następnie w naszym obowiązku leży oczywiście wpisanie tego kodu, ale jego znajomość jest już owiana sporą tajemnicą. Wszystko zależy od tego, skąd czerpiemy źródło kodu promocyjnego. My proponujemy kod "GIGABONUS", który umożliwi skorzystanie chociażby z zakładu bez ryzyka. Poza tym do naszej dyspozycji jest jednak o wiele więcej opcji, aczkolwiek nie mamy kompletnej wiedzy na temat wszystkich sposobów. Jak zaopatrzyć się w kod promocyjny od firmy STS i jakie inne bonusy możemy pozyskać?

Czym konkretnie jest kod promocyjny?

Kod promocyjny, jak sama nazwa wskazuje umożliwia nam skorzystanie z szerokiej gamy promocji danej strony. W przypadku firmy STS po wpisaniu odpowiedniej frazy mamy szansę na uruchomienie usługi w zakresie bonusu od depozytu, bez depozytu, a przede wszystkim bonusu powitalnego. Zakres jest jednak o wiele większy. Bardzo często zdarza się bowiem, że odpowiedni kod promocyjny pozwala na zapoznanie się z innymi propozycjami już w trakcie samej gry. W tym miejscu wszystko zależy od tego, w jakim momencie postanowimy założyć konto, ponieważ możemy trafić chociażby na mistrzostwa świata czy Europy. Przy okazji takich turniejów, firma STS gwarantuje kod promocyjny, którego wpisanie rozszerza możliwości bonusu powitalnego. Podsumowując jednak kwestię z nagłówka, kod promocyjny to nic innego jak zwykły bonus, z którego mamy szansę skorzystać w momencie zakładania konta.

Gdzie wpisać kod promocyjny od firmy STS?

Tak jak wspomnieliśmy wyżej, my proponujemy skorzystanie z kodu promocyjnego "GIGABONUS", który gwarantuje nam skorzystanie z bonusu na start. Gdzie jednak wpisać podaną frazę? Sprawa jest niezwykle prosta. Na ten moment powinniśmy się bowiem skupić na szukaniu odpowiedniego pola podczas rejestracji. W przypadku firmy STS bonusy powitalne dostępne są po uzupełnieniu pola "kod promocyjny". Nie jest więc to wcale skomplikowane, a gwarantuje nam wiele możliwości w późniejszym graniu. Warto pamiętać, że  wspomniany kod promocyjny działa na każdym rodzaju kont. Najlepiej wybrać jednak konto stałe, które na bieżąco powiadomi nas o pojawiających się promocjach.

STS i jego bonusy. Z czego możemy skorzystać?

Opisując firmę STS, powinniśmy pamiętać, że jako lider na rynku bukmacherskim oferuje szeroki zakres bonusów i promocji. To właśnie duża liczba udogodnień niezmiennie przyciąga nowych i starych graczy. STS i jego bonusy opierają się bowiem na świetnie opracowanej dostępności, ponieważ wszystkie usługi są widoczne zaraz po otwarciu strony. Jeśli chodzi o konkrety, to gracze najbardziej doświadczeni najczęściej korzystają z bonusu bez depozytu, bonusu od depozytu czy bonusu powitalnego. Poza tym dochodzi również kwestia takich promocji, które w sposób ścisły dotyczą doświadczonych graczy. Z dużym stażem możemy więc oczekiwać o wiele więcej.

Bonus powitalny na start od firmy STS

Po spełnieniu określonych warunków możemy otrzymać bonusy o łącznej wartości aż 1660 PLN.

Promocja "Zaproś kumpla"

W przypadku promocji w firmie STS, niezwykle istotną rolę odgrywa bonus "Zaproś kumpla". O jego udogodnieniach wiedzą wszyscy aktywni gracze, ponieważ jest jedną z najbardziej atrakcyjnych opcji do gry. Szczegóły tej promocji, w sposób ścisły dotyczą współpracy z naszym zaufanym znajomym. Wszystko sprowadza się bowiem do zaangażowania dwóch stron. W naszym obowiązku leży oczywiście zachęcenie naszego kumpla do gry.


GIGABONUS
  • Cashback 100 zł CASHBACK
  • Bonus 1560 zł BONUS
Zarejestruj konto i odbierz bonus