Ulubione rozgrywki

Rozgrywki dodane do llisty ulubionych

Dyscypliny i rozgrywki

Wszystkie dostępne sporty i rozgrywki

Strona główna Kody Promocyjne i Bonusy bukmacherskie bez depozytuSTS kod promocyjny i powitalny bonus na start

Przedstawienie poszczególnych zakładów bukmacherskich musi opierać się na propozycjach wygodnych dla graczy. Większość stron o tej tematyce proponuje bowiem bogate promocje, najczęściej w niezwykle zróżnicowanych konfiguracjach. Na czele wyścigu o względy graczy stoi forma STS, ponieważ oferuje ona bonusy z bardzo wysokiego poziomu. Poza tym właściciele STS pamiętają o tym, czym jest kod promocyjny, bonus powitalny czy bonus bez depozytu. Specyfika konkretnych udogodnień jest naprawdę łatwa jeśli chodzi o sam proces wdrożenia, ponieważ możemy oczekiwać pomocy na każdym etapie. Czym charakteryzuje się kod promocyjny od STS? Czego dotyczy chociażby bonus od depozytu?

STS i jego kod promocyjny

Mówiąc o firmie STS już na samym początku nasuwa się kod promocyjny. Szczegóły tego bonusu są doskonale znane, ponieważ jedyne do czego jesteśmy zmuszeni, to wpisanie konkretnej frazy. W przypadku rejestracji konta STS bonus na start możemy uruchomić za pomocą jednego prostego ruchu. W momencie rejestracji powinniśmy poszukać odpowiedniego pola, oznakowanego najczęściej frazą "kod promocyjny". Następnie w naszym obowiązku leży oczywiście wpisanie tego kodu, ale jego znajomość jest już owiana sporą tajemnicą. Wszystko zależy od tego, skąd czerpiemy źródło kodu promocyjnego. My proponujemy kod "BETS", który umożliwi skorzystanie chociażby z bonusu bez depozytu. Poza tym do naszej dyspozycji jest jednak o wiele więcej opcji, aczkolwiek nie mamy kompletnej wiedzy na temat wszystkich sposobów. Jak zaopatrzyć się w kod promocyjny od firmy STS i jakie inne bonusy możemy pozyskać?

Czym konkretnie jest kod promocyjny?

Kod promocyjny, jak sama nazwa wskazuje umożliwia nam skorzystanie z szerokiej gamy promocji danej strony. W przypadku firmy STS po wpisaniu odpowiedniej frazy mamy szansę na uruchomienie usługi w zakresie bonusu od depozytu, bez depozytu, a przede wszystkim bonusu powitalnego. Zakres jest jednak o wiele większy. Bardzo często zdarza się bowiem, że odpowiedni kod promocyjny pozwala na zapoznanie się z innymi propozycjami już w trakcie samej gry. W tym miejscu wszystko zależy od tego, w jakim momencie postanowimy założyć konto, ponieważ możemy trafić chociażby na mistrzostwa świata czy Europy. Przy okazji takich turniejów, firma STS gwarantuje kod promocyjny, którego wpisanie rozszerza możliwości bonusu powitalnego. Podsumowując jednak kwestię z nagłówka, kod promocyjny to nic innego jak zwykły bonus, z którego mamy szansę skorzystać w momencie zakładania konta.

Gdzie wpisać kod promocyjny od firmy STS?

Tak jak wspomnieliśmy wyżej, my proponujemy skorzystanie z kodu promocyjnego "BETS", który gwarantuje nam skorzystanie z bonusu na start. Gdzie jednak wpisać podaną frazę? Sprawa jest niezwykle prosta. Na ten moment powinniśmy się bowiem skupić na szukaniu odpowiedniego pola podczas rejestracji. W przypadku firmy STS bonusy powitalne dostępne są po uzupełnieniu pola "kod promocyjny". Nie jest więc to wcale skomplikowane, a gwarantuje nam wiele możliwości w późniejszym graniu. Warto pamiętać, że  wspomniany kod promocyjny działa na każdym rodzaju kont. Najlepiej wybrać jednak konto stałe, które na bieżąco powiadomi nas o pojawiających się promocjach.

STS i jego bonusy. Z czego możemy skorzystać?

Opisując firmę STS, powinniśmy pamiętać, że jako lider na rynku bukmacherskim oferuje szeroki zakres bonusów i promocji. To właśnie duża liczba udogodnień niezmiennie przyciąga nowych i starych graczy. STS i jego bonusy opierają się bowiem na świetnie opracowanej dostępności, ponieważ wszystkie usługi są widoczne zaraz po otwarciu strony. Jeśli chodzi o konkrety, to gracze najbardziej doświadczeni najczęściej korzystają z bonusu bez depozytu, bonusu od depozytu czy bonusu powitalnego. Poza tym dochodzi również kwestia takich promocji, które w sposób ścisły dotyczą doświadczonych graczy. Z dużym stażem możemy więc oczekiwać o wiele więcej.

Bonus powitalny na start od firmy STS

Bardzo ważna kwestia  w przypadku rozpoczynania gry. Bonus powitalny na start to tak naprawdę bonus od depozytu, który powinniśmy wpłacić zaraz na początku gry. Jego wysokość w przypadku stawki pieniężnej może sięgnąć nawet 1200 złotych, jednak by tak się stało, musimy spełnić kilka warunków. Przede wszystkim, przy zakładaniu konta jesteśmy zmuszeni do zaznaczenia zgody na otrzymanie bonusu startowego. Jednak to nie wszystko. Zaraz po udanej rejestracji musimy wpłacić pierwsze pieniądze, a bonus powitalny otrzymamy w takiej samej wysokości, jak nasza wpłata. Aby w pełni wykorzystać bonus, powinniśmy nim obrócić trzykrotnie, po minimalnej stawce kuponu 1.91.

STS - bonus bez depozytu

Kolejna bardzo ciekawa promocja od firmy STS. Bonus bez depozytu to pewnego rodzaju darmowy zakład, ponieważ nie musimy w żadnym momencie wpłacać swoich pieniędzy. Tak jak inne bonusy, tak i ten ma jednak kilka warunków. Trzeba przede wszystkim pamiętać, że uzyskanie całości tej usługi jest uzależnione od naszych działań na początku gry. Podczas rejestracji i zakładania konta musimy bowiem wpisać kod promocyjny, który wymaga STS. Bonusy od właściciela STS są bardzo atrakcyjne, ale w przypadku tego wymagane jest odpowiednie postępowanie. Na ten moment proponujemy kod BETS który umożliwia użytkowanie tej usługi. Jej pełne wykorzystanie zależy od dwóch warunków. W pierwszej kolejności, powinniśmy obrócić trzykrotnie podanym bonusem, a następnie dopilnowanie, by całkowity kurs nie spadł poniżej 1.91.

Bonus Pewne 29 PLN - co oferuje tutaj STS?

Kod promocyjny to domena firmy STS. Nie inaczej jest bowiem w przypadku okazji, jaką przed nami stawia bonus BETS. Specyfika i szczegóły tej formy promocji są bardzo proste, ponieważ wszystko sprowadza się do postępowania zgodnie z instrukcjami zawartymi podczas procesu rejestracyjnego. Aby móc w jakikolwiek sposób skorzystać z tej usługi, musimy oczywiście wpisać w odpowiednim miejscu kod promocyjny. Pole na kod promocyjny w przypadku tej promocji powinien brzmieć BETS. Co ważne STS w tym bonusie nie wymaga żadnych konkretnych konfiguracji liter. Dalsze postępowanie powinniśmy rozpatrywać w kategoriach rytualnych, ponieważ tak jak poprzednio, musimy trzykrotnie obrócić bonusem po minimalnym kursie 1.91.

Bonus "Ekstra 30 PLN" - czy jest on dla każdego?

Bonusy, jakie oferuje firma STS, bardzo często opierają się na interesach graczy regularnych. Tak jest chociażby w przypadku bonusu "Ekstra 30 PLN", z którego mogą skorzystać właśnie tacy klienci. Szczegóły tej promocji są bardzo ciekawe, ponieważ większość opiera się na tygodniowych poczynaniach. Naszymi jedynym, ale bardzo ważnym obowiązkiem jest dokonanie obrotu na kwotę minimum 200 złotych, z kursem minimalnym na poziomie 1.85. STS gwarantuje nam cotygodniowe 30 złotych za spełnienie tych warunków.

STS i jego bonusy. Promocja "Zaproś kumpla"

W przypadku promocji w firmie STS, niezwykle istotną rolę odgrywa bonus "Zaproś kumpla". O jego udogodnieniach wiedzą wszyscy aktywni gracze, ponieważ jest jedną z najbardziej atrakcyjnych opcji do gry. Szczegóły tej promocji, w sposób ścisły dotyczą współpracy z naszym zaufanym znajomym. Wszystko sprowadza się bowiem do zaangażowania dwóch stron. W naszym obowiązku leży oczywiście zachęcenie naszego kumpla do gry, poprzez wysłanie specjalnie wygenerowanego linku. Nasz przyjaciel konto na stronie STS musi założyć z naszego polecenia, inaczej żadna ze stron nie będzie mogła cieszyć się z konkretnej usługi. Po rejestracji i zalogowaniu zaproszony przez nas kumpel powinien wpłacić pierwsze 50 złotych, a następnie zagrać za minimum 150 złotych. Spełnienie tych warunków gwarantuje nam i naszemu znajomemu otrzymanie 50 złotych. Należy jednak pamiętać, iż kupon kumpla musi zawierać przynajmniej jedno spotkanie o kursie nie mniejszym niż 1.5.

;