Ulubione rozgrywki

Rozgrywki dodane do listy ulubionych

Dyscypliny i rozgrywki

Wszystkie dostępne sporty i rozgrywki

Bukmacher Fortuna zakłady bukmacherskie - Recenzja, Opinie, Oferta, Metody Płatności

Strona główna Legalni bukmacherzy - Ranking bukmacherów 2022Fortuna zakłady bukmacherskie - Recenzja, Opinie, Oferta, Metody Płatności

 • Nasza ocena:
 • Zakłady bukmacherskie3/5
 • Zakłady Live2/5
 • Bonosy bukmacherskie5/5
Zarejestruj konto i odbierz bonus 630 PLN

Przedstawienie w sposób szczegółowy specyfiki konkretnych zakładów bukmacherskich wymaga rzetelnej pracy. Większość firm o tej tematyce jest bowiem bardzo zmienna, co można zauważyć chociażby w liczbie takich przedsiębiorstw. Sytuacja na przestrzeni lat zmusiła praktycznie wszystkie spółki do pewnego rodzaju przeobrażenia, ponieważ przejście do oferty online jest już na porządku dziennym. Nie inaczej w przypadku firmy Fortuna zakłady bukmacherskie, która tę formę komunikacji i dostarczania kursów traktuje bardzo poważnie. Na ten moment bukmacher Fortuna oferuje liczne bonusy, które stanowią podstawę funkcjonowania platformy. Co wyróżnia tę firmę?

 330 PLN OD BUKMACHERA FORTUNA 

30 zł freebety i 300 zł bez ryzyka - więcej na www.eFortuna.pl

Oferta bukmachera Fortuna zakłady bukmacherskie

Oferta bukmacherska w zakładach Fortuna opiera się niemal na tym samym, co proponują inne przedsiębiorstwa. Obecnie ukształtowanie rynku bukmacherskiego zmusza wszystkie spółki do budowy internetowej, dlatego nie mogą dziwić działania Fortuny. Zakłady online w aplikacji mobilnej są w Fortunie dosyć klarownie przedstawione, zwłaszcza jeśli chodzi o promocje i inne udogodnienia. Bonusy - bonus od depozytu, bonus bez depozytu czy zakład bez ryzyka są podstawą funkcjonowania strony. Fortuna dobija jednak do miana lidera, ponieważ standardowe promocje są wspomagane przez inne, cykliczne udogodnienia. Ogólna oferta tego bukmachera rozbija się o kilka najważniejszych dyscyplin. Obecnie w przypadku Fortuny musimy pamiętać o świetnej pozycji piłki nożnej - rozgrywkach Ligi Mistrzów czy mistrzostwach Europy i świata. W tym miejscu nie można pominąć rosnącej popularności innych dyscyplin - koszykówki czy boksu. Bardzo dobrą opinie posiada także Esport.

Zakłady bukmacherskie Fortuna i ich historia

Przed poznaniem szczegółów dotyczących oferty, warto zapoznać się choć trochę z historią samej firmy. Na początku swojej działalności, czyli od 1996 roku, Fortuna zarabiała pod nazwą Profesjonał. Nie zmieniło się to aż do 2008 roku, kiedy właściciele, jak i klienci przyswoili istniejącą do dzisiaj nazwę. Fortuna po zmianie szyldu, który był spowodowany głównie przetasowaniami właścicielskimi długo musiała walczyć o obecną pozycję. Dopiero w 2012 roku Ministerstwo Finansów przyznało licencję właścicielom na przyjmowanie zakładów wzajemnych. Fortuna zakłady bukmacherskie mimo lekkich problemów uzyskała świetną pozycję na polskim rynku, choć trzeba pamiętać, iż rządzi nią dosyć znana zagraniczna grupa Fortuna Entertainment Group.

Zakłady live u bukmachera Fortuna

Fortuna zakłady bukmacherskie podobnie jak inne tego typu firmy stawiają na zakłady live. Taki rodzaj kuponów rozpowszechnił się na stosunkowo dużą skalę i jest ukłonem dla osób, które nie zdążyły postawić swoich typów. W przypadku Fortuny należy wspomnieć o świetnie opracowanej zakładce, "zakłady live", gdzie w bardzo prosty sposób możemy postawić wydarzenia z danej dyscypliny. Największą popularnością w aplikacji Fortuna mobile cieszy się oczywiści piłka nożna, aczkolwiek z uwagi na specyfikę coraz więcej osób stawia na tenis ziemny. Poza tym do tego grona trzeba doliczyć boks czy siatkówkę. Zakłady live są bardziej atrakcyjne dla graczy doświadczonych, którzy czyhają na zmieniające się kursy.

 330 PLN OD BUKMACHERA FORTUNA 

30 zł freebety i 300 zł bez ryzyka - więcej na www.eFortuna.pl

Zakłady wirtualne w firmie Fortuna. Jak to wygląda?

Poprzedni akapit dotyczył tego, jak wyglądają zakłady na żywo i sporty wirtualne śmiało mogą się do tego grona zaliczać. Rosnąca liczba klientów wybiera wirtualną piłkę nożną, tenis ziemny czy wyścigi samochodów, przede wszystkim z uwagi na wysokie kursy. Symulacja, która kształtuje wyniki we wszystkich tych wydarzeniach jest oczywiście bardzo nieprzewidywalna, aczkolwiek możemy być pewni, że zwycięstwo oznacza duże pieniądze. Wirtualna rozgrywka została tak zbudowana, by jak najbardziej odwzorować rzeczywistość danej dyscypliny. Tak jest w przypadku piłki nożnej, gdzie nazwy drużyn przypominają te z realnego świata. Do wspomnianych trzech wydarzeń należy jeszcze doliczyć wyścigi konne, wyścigi psów oraz żużel.

 330 PLN OD BUKMACHERA FORTUNA  30 zł freebety i 300 zł bez ryzyka - więcej na www.eFortuna.pl

Fortuna zakłady bukmacherskie i Esport

Zakłady na żywo są również bardzo istotne jeśli chodzi o Esport. Rozgrywki, które wzbudzają niezwykle skrajne emocje zyskują bardzo dużą popularność zwłaszcza wśród młodej widowni, która z uwagą śledzi mecze gier komputerowych. Fortuna w tym miejscu oferuje zakłady online na niezliczoną liczbę gier, co z pewnością wyróżnia firmę na tle konkurencji. Na ten moment najlepszą opinie graczy zauważymy przy rozgrywkach CS:GO, League of Legends czy DOTA 2. Poza tym świetnie prezentują się kursy na inne, mniej znane rozgrywki - King of Glory, Overwatch, Rocket League oraz Starcraft. W tym miejscu Fortuna posiada sporą przewagę nad konkurencją, którzy w większości przypadków ograniczają się do trzech gier komputerowych.

Transmisje online w zakładce Fortuna TV

Zakłady bukmacherskie Fortuna w swoim zanadrzu mają to, o czym inne tego typu firmy mogą tylko pomarzyć. Przedsiębiorstwo jest bowiem jednym z dwóch liderów, który posiada licencję na transmitowanie meczów najlepszych lig. Spotkania La Ligi, Bundesligi, a także włoskiej Serie A u tego bukmachera są na porządku dziennym - co ważne, całkowicie za darmo. Klienci Fortuny nie płacą na transmisję live, aczkolwiek muszą spełnić jeden poważny warunek. Aby móc uruchomić obraz z konkretnej rywalizacji, musimy zagłębić się w zakłady na żywo. Szczegóły tej oferty przedstawiliśmy wyżej, jednak w przypadku meczów na żywo jest to trochę bardziej skomplikowane. Transmisja z danego pojedynku będzie możliwa tylko wtedy, gdy postawimy wybrany mecz, znajdujący się w ofercie transmisyjnej. Istotne jest to, iż stawka nie kuponie nie jest w żaden sposób narzucona.

 330 PLN OD BUKMACHERA FORTUNA  30 zł freebety i 300 zł bez ryzyka - więcej na www.eFortuna.pl

Fortuna zakłady bukmacherskie i ich bonusy

Szczegóły najważniejszych zakładek i opcji aplikacji mobilnej mamy za sobą, więc możemy przejść do rzeczy najważniejszej. Zakłady na żywo, zakłady online jeśli chodzi o Fortunę są dosyć mocno uwarunkowane, przede wszystkim z perspektywy finansowej. Bukmacher Fortuna wychodzi do nas jednak z pomocną dłonią. Już na samym początku gry możemy bowiem uruchomić ciekawe bonusy, wpisując tylko i wyłącznie kod promocyjny. Usługi pomocnicze nie są jednak przeznaczone tylko dla graczy początkujących. Fortuna przygotowała spory zbiór promocji - bonus od depozytu, bonus bez depozytu czy zakład bez ryzyka, z których skorzystać mogą również stali klienci. Dla nich bukmacher zagwarantował cykliczne bonusy, mające często ciekawsze warunki. Jak wygląda sytuacja w związku z tymi promocjami? Co jest najlepsze na samym początku gry?

 330 PLN OD BUKMACHERA FORTUNA  30 zł freebety i 300 zł bez ryzyka - więcej na www.eFortuna.pl

Bonus bez depozytu w wysokości 30 złotych

Darmowy zakład, o którym musimy wspomnieć w przypadku bonusu bez depozytu może sięgnąć nawet 30 złotych. Bukmacher Fortuna dostarczy nam tę kwotę tylko i wyłącznie po spełnieniu konkretnych warunków. W przypadku tego bonusu musimy poruszyć kwestię punktów, ponieważ Fortuna wspomnianą kwotę przeleje nam zaraz po rejestracji. Punkty Fortuna Klub Plus otrzymamy w wysokości 2800, które można wykorzystać jak się nam żywnie podoba. Punkty możemy wypłacić na nasze konto prywatne, jednak zaleca się, by gromadzić punkty w celu zagrania za większe stawki w przyszłości. Jedynym minusem tego bonusu jest to, że przegrany kupon oznacza utratę postawionych punktów.

Zakład bez ryzyka - do 300 złotych

Fortuna zakłady bukmacherskie nie zapomina o innym standardowym bonusie. Cashback w postaci gotówki u tego bukmachera może osiągnąć pułap nawet 300 złotych - wszystko zależy od nas. Bonus powitalny dotyczy pierwszego kuponu, który okaże się przegrany. Fortuna nie wymaga od nas spełniania wielu warunków, ponieważ w zależności od wpłaconej stawki, po prostu przeleje tę samą kwotę. Nasze konto depozytowe zasilone przez środki od bukmachera może dowolnie wykorzystać - Fortuna nie wymaga bowiem żadnego obracania bonusem. Poza tym przy zakładaniu pierwszego kuponu nie musimy martwić liczbą zdarzeń czy minimalnym kursem. Bukmacher daje nam pełną dowolność.

Bonus od depozytu - 200 złotych

Standardowe promocje w Fortunie kończą się na bonusie od depozytu. Jego wysokość może sięgnąć nawet 200 złotych, a wszystko zależy od postępowania zgodnie z warunkami bonusu. Wszystko co musimy zrobić, to wpłacić w ciągu 10 dni od rejestracji pierwsze pieniądze. Bukmacher wymaga również czterokrotnego obrotu wpłaconą stawką w przeciągu 30 dni od wpłaty. Promocja przyjmuje tylko kupony z minimum trzema zdarzeniami, z kursem całkowitym na poziomie co najmniej 1.90. Spełnienie warunków oznacza otrzymanie wpłaconej wcześniej kwoty - oczywiście sumy o obrocie.

Bonus Happy Hours w firmie Fortuna

Jeśli chodzi o cykliczne promocje dla stałych graczy, to trzeba napomknąć przede wszystkim o bonusie Happy Hours. Ogólna specyfika usługi jest prosta, ponieważ Fortuna w określonych godzinach zmienia warunki podatkowe. Standardowo od obrotu bukmacherskiego obowiązuje podatek w wysokości 12%, jednak bukmacher powiększa go o następne 2%. Krótko mówiąc ewentualna wygrana jest większa o dodatkowe zdarzenie po kursie 1.14. Promocja Happy Hours obowiązuje najczęściej od piątkowego popołudnia i trwa aż do niedzieli. Przez ten czas musimy postawić kupon z minimum trzema zdarzeniami, z kursem każdego z nich co najmniej na poziomie 1.30. Minimalna stawka kuponu wynosi 30 złotych.

 330 PLN OD BUKMACHERA FORTUNA  30 zł freebety i 300 zł bez ryzyka - więcej na www.eFortuna.pl

Fortuna happy hours

Aplikacja mobilna w firmie Fortuna

Poza bonusami i promocjami, Fortuna może pochwalić się świetnie opracowaną aplikacją mobilną. Fortuna mobile dostarcza wiele ciekawych rozwiązań, które w innych firmach bukmacherskich nie są obecne. Na ten moment możemy powiedzieć praktycznie same dobre rzeczy na temat tej witryny, ponieważ odznacza się ona prostotą. I to w obsłudze, jak i w designie. Ogólna budowa aplikacji umożliwia swobodne przechodzenie między danymi wydarzeniami, ponieważ każda dyscyplina posiada osobną zakładkę. Fortuna w tym miejscu poszła o krok dalej, gdyż posortowała dane dyscypliny od tych najpopularniejszych do tych, które muszą walczyć o swoją pozycję. Na przeciwnej stronie aplikacji zauważymy nieustannie uaktualnianie bonusy i promocje, dlatego żadna usługa nas nie może pominąć. Pod samymi wydarzeniami możemy znaleźć również link do wsparcia online, gdzie możemy na żywo porozmawiać z konsultantem.

 330 PLN OD BUKMACHERA FORTUNA  30 zł freebety i 300 zł bez ryzyka - więcej na www.eFortuna.pl

Fortuna aplikacja mobilna

Fortuna zakłady bukmacherskie i metody płatności

Jeśli chodzi o ten akapit, to trudno przewidywać jakichkolwiek nowości. Fortuna stawia tutaj niemal na to samo, co inni bukmacherzy, ponieważ metody płatności opierają się na popularnych bankach i systemach internetowych. Wśród metod płatności możemy wyróżnić kilka liderów, choć opcji jest zdecydowanie więcej. Oto te cieszące się najlepszą opinią:

 • Skrill,
 • mBank,
 • Banki Spółdzielcze,
 • Visa,
 • Mastercard,
 • Paysafecard,
 • Przelewy24,
 • BLIK,
 • Masterpass,
 • DotPay.

 330 PLN OD BUKMACHERA FORTUNA  30 zł freebety i 300 zł bez ryzyka - więcej na www.eFortuna.pl

Fortuna i kursy na tle konkurencji

Kursy bukmacherskie to całkowicie osobna kwestia dla każdego bukmachera. Żaden z nich nie ma takiej mocy przebicia, by ustalać konkretne kursy, ponieważ to determinują same wydarzenia boiskowe. Nie inaczej jest w temacie Fortuny, ponieważ wszystkie liczby kreują zawodnicy i drużyny. Wyniki poszczególnych zespołów czy liczba kontuzji kształtuje kursy na kolejne spotkania. Na przestrzeni konkretnego sezonu możemy jednak łatwo przewidzieć pozycję danej drużyny, dlatego wysokie kursy Fortuny na konkretne wydarzenia nie mogą zaskakiwać. Na ten moment zakłady online w Fortunie są bardzo podobne do innych firm na tym rynku.

Obsługa klienta u bukmachera Fortuna

Temat, który wzbudza chyba najmniejsze emocje, jest niezwykle istotny w wygodnej i skutecznej rozgrywce. Obecnie jeśli chodzi obsługę klienta musimy pamiętać o oddzieleniu punktów stacjonarnych od aplikacji mobilnej. Jak wspomnieliśmy wcześniej, platforma internetowa gwarantuje nam świetna obsługę w postaci konsultanta wirtualnego, z którym na żywo możemy rozmawiać na interesujące nas tematy. Przeszkolone osoby raczej poradzą sobie z konkretnym problemem i umożliwi granie zdecydowanie wygodniej. Poza aplikacją mobilną jest jeszcze jednak kontakt w cztery oczy. W punktach stacjonarnych czeka nas być może jeszcze lepsza obsługa, ponieważ kontakt ze sprzedawcą może rozwiązać jeszcze więcej kwestii. Profesjonalizm realnych konsultantów nigdy nie był poddany wątpliwościom, ponieważ opinie są zdecydowanie dobre.

Opinie o firmie Fortuna

Na koniec zajmiemy się właśnie odczuciami klientów bukmachera Fortuna. Większość ludzi, którzy albo przyszli do punktu stacjonarnego, albo założyli konto internetowe, bardzo chwali usługi tej firmy. Przedsiębiorstwo, które jest głównym sponsorem Legii Warszawa może liczyć na dobre opinie przede wszystkim w temacie oferty bukmacherskiej. Bonusy i promocje, które w znaczący sposób przyciągają klientów są najczęściej wymienianie w miejscu na opinie. Poza tym gracze stawiają zdecydowany plus przy aplikacji mobilnej oraz samej obsłudze klienta. Uwadze grających nie umknie również liczba dyscyplin, którą trudno spotkać u innych spółek bukmacherskich.

 • Nasza ocena:
 • Zakłady bukmacherskie3/5
 • Zakłady Live2/5
 • Bonosy bukmacherskie5/5
Zarejestruj konto i odbierz bonus 630 PLN