Ulubione rozgrywki

Rozgrywki dodane do listy ulubionych

Dyscypliny i rozgrywki

Wszystkie dostępne sporty i rozgrywki

Bukmacher BetClic zakłady bukmacherskie - Recenzja, Opinie, Oferta, Metody Płatności

Strona główna Legalni bukmacherzy - Ranking bukmacherów 2022BetClic zakłady bukmacherskie - Recenzja, Opinie, Oferta, Metody Płatności

 • Nasza ocena: NAJLEPSZY
 • Zakłady bukmacherskie5/5
 • Zakłady Live5/5
 • Bonosy bukmacherskie5/5
Zarejestruj konto i odbierz bonus 200 PLN

Oferta bukmacherska w ostatnim czasie przeszła drobną metamorfozę. Jest to więc dobra okazja, by w sposób szczegółowy przedstawić specyfikę niektórych firm. W tym artykule pochylimy się nad właścicielem bukmachera stosunkowo młodego. Betclic zakłady bukmacherskie na naszym rynku nie są aż tak znane, jak inni stali bywalcy. Mówiąc jednak o Betclic warto pochylić się nad licznymi bonusami i promocjami firmy. Na ten moment doskonałą pozycję zajmuje bonus od depozytu czy zakład bez ryzyka. Poza tym cały pakiet powitalny prezentuje się wyśmienicie. Jak wygląda specyfika tego bukmachera? Co wybrać na początku zabawy w obstawianie?

 550 PLN OD BUKMACHERA BETCLIC  Zakład bez ryzyka (cashback) 550 zł - więcej na www.betclic.pl

Betclic zakłady bukmacherskie
Betclic zakłady bukmacherskie / Źródło: Własne, Betclic.pl

Betclic zakłady bukmacherskie i jego oferta bukmacherska

Bukmacherska oferta firmy Betclic prezentowana jest dosyć transparentnie. Na ten moment trzeba pamiętać, że zakłady online są bardziej atrakcyjne, zwłaszcza z uwagi na czekające na nas bonusy i promocje. Betclic zakłady bukmacherskie nie zamyka się tutaj w żaden sposób, ponieważ dzięki aplikacji Betclic mobile, możemy naprawdę sporo zyskać. Przede wszystkim należy wspomnieć o bonusach tradycyjnych - bonusie powitalnym, bonusie od depozytu oraz zakładzie bez ryzyka. Opinie na ten temat są różne, aczkolwiek możemy być pewni, że uzyskamy świetną przepustkę już na początku gry. Podobnie do innych stron bukmacherskich, zakłady online w Betclic oferują kod promocyjny, który otwiera się na szerokie promocje i udogodnienia.

Zakłady bukmacherskie Betclic i ich historia

Mówiąc o firmie Betclic, nie powinniśmy pominąć historii bukmachera na przestrzeni lat. W ogólnym rozumieniu, Betclic jest znanym zagranicznym przedsiębiorstwem, który licencję na obecność w Polsce uzyskał dopiero w 2018 roku. Wtedy to na rynek weszła nie tylko aplikacja mobilna, ale także zakłady live, które są atrakcją także w tym momencie. Główna siedziba firmy znajduje się we Francji, a konkretnie w miejscowości Bordeaux. Na rynku bukmacherskim jest już prawie piętnaście lat, dlatego może zaskakiwać aż tak długi czas oczekiwania na wejście w Polsce.

Zakłady live u bukmachera Betclic

Mimo że Betclic nie jest polską firmą, to swoje interesy zapewnia w niemal taki sam sposób. Styl pracy aplikacji mobilnej czy punktów stacjonarnych opiera się na zakładach na żywo, z różnych dyscyplin sportowych. Zakłady live w Betclic dotyczą przede wszystkim piłki nożnej, aczkolwiek świetną pozycję mają także wydarzenia z koszykówki, siatkówki oraz piłki ręcznej. Tradycyjnie już swoje wypracowuje hokej, boks, a także sporty zimowe. Skoki narciarskie, biathlon czy narciarstwo można obstawiać w całym okresie trwania danego meczu. Zmieniające się kursy otwierają wiele korzyści, zwłaszcza jeśli chodzi o ewentualne wygrane.

 550 PLN OD BUKMACHERA BETCLIC  Zakład bez ryzyka (cashback) 550 zł - więcej na www.betclic.pl

Betclic zakłady live
Betclic zakłady live / Źródło: Własne, Betclic.pl

Zakłady bukmacherskie Betclic i oferta Esportu

Nierozłączną częścią pracy całej spółki jest oferta Esportu w Betclic. W rzeczywistości zakłady online u bukmachera Betclic dotyczą głównie trzech gier: Counter Strike:Global Offensive, DOTA 2 czy League of Legends. Zarejestrowani gracze mogą jednak obstawiać również zmagania w grę Rainbow Six czy Overwatch. Biorąc po uwagę stan Betclic mobile, nie może zaskakiwać rosnąca popularność tych zakładów. Na platformie Betclic kursy na takie zdarzenia są jednymi z najbardziej atrakcyjnych na całym rynku bukmacherskim, zwłaszcza jeśli mówimy o rywalizacji CS:GO. Te rozgrywki są najbardziej prestiżowe, głównie z uwagi na wielkie pieniądze pompowane w konkretnych zawodników.

Betclic zakłady bukmacherskie i konkretne bonusy

W tym akapicie przejdziemy do tego, co większość graczy kocha najbardziej. Poza przedstawieniem poszczególnych jednostek i szczegółów, Betclic swoje istnienie zawdzięcza świetnej współpracy z graczami - zarówno z długim, jak i krótkim stażem. Klienci tej firmy mogą liczyć na zwyczajowe bonusy - bonus od depozytu czy zakład bez ryzyka. Nierozłączną częścią jest jednak kod promocyjny, który w Betclic online odgrywa sporą rolę promocyjną. Gracze wybierają większość usług przede wszystkim z uwagi na świetne finansowe oparcie. Największe bonusy mogą sięgnąć nawet 550 złotych. Które udogodnienie jest warte zachodu i uwagi?

Zakład bez ryzyka w wysokości 550 złotych

Ta promocja jest ściśle związana z kodem promocyjnym, o którym wspomnieliśmy powyżej. Dostępny u bukmachera Betclic zakład bez ryzyka możemy uruchomić w bonusie powitalnym, który należy się tym, którzy wpłacili pierwsze środki na konto. W kwestii kodu promocyjnego, polecamy frazę 'BONUSVIP550", która poszerza nasz cashback o dodatkowe 50 złotych. Oferta zwrotu gotówki dotyczy pierwszego kuponu, którego minimalny kurs znajdzie się na poziomie minimalnym 1.14. Bukmacher zwróci nam kwotę pomniejszoną o obowiązujący w Polsce podatek, ale tylko wtedy, gdy nasz kupon okaże się przegrany. Aby wypłacić otrzymany bonus, musimy jednak jeszcze sześciokrotnie nim obrócić - po minimalnym kursie 2.00. Na skorzystanie z cashbacku mamy 30 dni od momentu rejestracji.

 550 PLN OD BUKMACHERA BETCLIC  Zakład bez ryzyka (cashback) 550 zł - więcej na www.betclic.pl

Betclic zakład bez ryzyka cashback
Betclic zakład bez ryzyka cashback / Źródło: Własne, Betclic.pl

Promocja Multi+

Bukmacher Betclic w swoich promocjach pamięta jednak przede wszystkim o swoich stałych graczach. Tak jest w przypadku bonusu Multi+. W tej ofercie, Betclic gwarantuje zwiększenie wygranej o dodatkowe 50%, jednak od tego zależy liczba zdarzeń na kuponie. Im więcej, tym lepiej, choć bukmacher przy tym bonusie zastrzega obecność przynajmniej pięciu wydarzeń, z kursem każdego z nich minimum na poziomie 1.20. Bonusem w tym przypadku nie musimy obracać, ponieważ dotyczy to typów tylko i wyłącznie z logiem Multi+. Możemy je więc zatrzymać na koncie depozytowym lub wypłacić na nasze konto prywatne. Jak wygląda konkretne powiększenie?

 • z pięcioma zakładami - wzrost o 7%,
 • sześć zakładów - 14%,
 • z siedmioma zakładami - 20%,
 • osiem zakładów - 25%,
 • z dziewięcioma zakładami - 30%,
 • dziesięć zakładów - 35%,
 • z jedenastoma zakładami - 40%,
 • dwanaście zakładów - 45%,
 • z trzynastoma i więcej zakładów - 50%.

Aplikacja mobilna w firmie Betclic

Betclic zakłady bukmacherskie bardzo dużą wagę przywiązują do aplikacji mobilnej takiej jak Betclic mobile, która jest świetną alternatywą dla punktów stacjonarnych, ponieważ znacznie ułatwia grę. Przede wszystkim na samym początku gry, gdzie dominującą rolę pełnią wspomniane wyżej bonusy. Na ten moment musimy pamiętać o korzyściach płynących z posiadania konta w aplikacji. Betclic gwarantuje nam szybszy dostęp, łatwą rejestrację i równie dobrze wyglądającą obsługę. Witryna nie dotyczy bowiem tylko i wyłącznie samej gry, ponieważ dostarcza wielu wskazówek i zakładek z pomocą na początku gry.

 550 PLN OD BUKMACHERA BETCLIC  Zakład bez ryzyka (cashback) 550 zł - więcej na www.betclic.pl

Betclic aplikacja mobilna
Betclic aplikacja mobilna / Źródło: Własne, Betclic.pl

Betclic zakłady bukmacherskie i metody płatności

Firma Betclic w swojej ofercie finansowej, dużą uwagę poświęca metodom płatności. W rzeczywistości do wyboru mamy wiele banków i internetowych systemów, gdzie metody płatności są najprostsze z możliwych. Poniżej przedstawiamy większość metod płatności, o których być może ktoś nie wiedział. Pochylamy się przede wszystkim nad ofertą większości banków:

 • Przelewy24,
 • mBank,
 • T-Mobile Płatności,
 • Nest Bank,
 • PKO Bank Polski,
 • ING Bank Śląski,
 • Bank Pekao,
 • Banki Spółdzielcze,
 • Do tego dochodzą karty płatnicze: Visa czy Mastercard.
 550 PLN OD BUKMACHERA BETCLIC  Zakład bez ryzyka (cashback) 550 zł - więcej na www.betclic.pl

Betclic metody płatności
Betclic metody płatności / Źródło: Własne, Betclic.pl

Kursy bukmachera Betclic na tle konkurencji

Legalnie działający bukmacher Betclic zakłady bukmacherskie w kwestii kursów nie odbiega od innych graczy tego rynku. Podobnie jak wiele innych firm swoje propozycje liczbowe przy poszczególnych zdarzeniach uzależnia od postawy drużyn czy zawodników. Najbardziej atrakcyjne kursy spotkamy przy okazji meczów Ligi Mistrzów, ale również spotkań reprezentacyjnych - mistrzostw Europy czy świata. Do tego dochodzą oferty poparte bonusami, gdzie kursy odgrywają duże znaczenie przy ich pozyskiwaniu. W końcowym rozrachunku oferta jest więc niemal taka sama, jak u innych przedsiębiorstw bukmacherskich.

Obsługa klienta u bukmachera Betclic

W temacie obsługi klienta firma Betclic zakłady bukmacherskie nie odchodzi od tradycji. Właściciele firmy na pierwszym miejscu stawiają na wirtualny kontakt z klientem, ponieważ dosyć transparentnie działa w zakresie dostępu do danych kontaktowych. Większość spraw czy problemów załatwimy mailowo, choć może się obejść i bez tego. Betclic uruchamia oczywiście zakładkę najczęściej zadawanych pytań, gdzie powinniśmy znaleźć interesujące nas zagadnienia czy tematy. Poza tym, jeśli ktoś preferuje kontakt w cztery oczy, może wypytać o wszystko przedstawicieli w punktach stacjonarnych. Wszystkie punkty znajdziemy w większości dużych miast - w tych miejscach bukmacher gwarantuje nam również świetną i profesjonalną obsługę.

Opinie o Betclic w internecie

Istniejące opinie o bukmacherze Betclic większości klientów o tej konkretnej spółce są stosunkowo dobre. Gracze zarejestrowani, a także ci, którzy odeszli od usług tej firmy, zgodnie chwalą jej profesjonalizm w podejściu do klienta. Poza tym, świetnie prezentuje się sama rozgrywka. Przejrzysta i łatwa w obsłudze strona, umożliwi swobodne przechodzenie i zawieranie zakładów. Sporym minusem jest za to mała liczba bonusów oraz promocji, ponieważ najlepsze udogodnienia Betclic posiada przede wszystkim w dwóch miejscach.

 • Nasza ocena: NAJLEPSZY
 • Zakłady bukmacherskie5/5
 • Zakłady Live5/5
 • Bonosy bukmacherskie5/5
Zarejestruj konto i odbierz bonus 200 PLN