Ulubione rozgrywki

Rozgrywki dodane do listy ulubionych

Dyscypliny i rozgrywki

Wszystkie dostępne sporty i rozgrywki

Tenis typy, kursy i zakłady bukmacherskie online

Strona główna Tenis

Zakłady bukmacherskie na tenis to jedne z najpopularniejszych typów bukmacherskich obstawianych online. Turnieje tenisowe można obstawiać praktycznie przez cały rok a oferta kursów bukmacherskich na ten sport jest bardzo bogata. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie, ponieważ typować można naprawdę wszystkie spotkania tenisa. Od najpopularniejszych turniejów ATP i WTA, po mniejsze turnieje w ramach ATP Challenger i ITF.

Oferta zakładów bukmacherskich na rozgrywki tenisa to jedna z najważniejszych propozycji typów, które udostępniają bukmacherzy. U najlepszych bukmacherów oferta zakładów na mecze tenisa nie ogranicza się tylko do kilku najpopularniejszych rodzajóww takich jak zakład na zwycięstwo, over/under czy handicap.

Firmy takie jak Fortuna czy STS oferują kilkaset rodzajów zakładów bukmacherskich na tenis. Wybór jest więc bardzo duży i stwarza to doskonałą szansę do wyselekcjonowania naprawdę ciekawych typów bukmacherskich. Tak jak i w przypadku innych sportów, również kursy na mecze tenisa różnią się między sobą u poszczególnych bukmacherów. Z pomocą przychodzi tutaj nasz serwis, w którym możesz porównać kursy bukmacherskie na spotkania tenisa i wybrać bukmachera, u którego zarobisz najwięcej.

Wielkim zainteresowaniem cieszą się też typy bukmacherskie na tenis, a także statystyki i analizy przedmeczowe. W naszym serwisie możesz wybrać swoje typy na dziś, jutro lub weekend i dodać je do kuponu. Następnie możesz skorzystać z kalkulatora, który uwzględniając twoją stawkę na zakład automatycznie przeliczy ile możesz wygrać typując wybrane zakłady u poszczególnych legalnych bukmacherów.

Do wyboru masz dwie opcje kuponu. Pierwszy z nich to AKO (zakład akumulacyjny) a drugi to SOLO (pojedyncze zakłady). Przy kuponie z kilkoma meczami bardzo często może okazać się, że typując taki sam zakład u innego bukmachera można wygrać kilka lub kilkanaście procent więcej. Warto więc przed zawarciem typów bukmacherskich sprawdzić u którego bukmachera można oczekiwać największej wygranej.